Anasayfa / BAYİLİKLER / Era Gayrimenkul Franchise Veriyor

Era Gayrimenkul Franchise Veriyor

eragayrimenkul-franchise-veriyor

Dünyanın en hızlı büyüyen gayrimenkul markası olan *ERA, Türkiye’de girişimcilere franchise ofisi açmalarını ve az sermaye ile kazançlı bir gelecek kurmalarını tavsiye ediyor.

Gayrimenkul danışmanlığının en güvenli yatırım aracı olması, sektöre giriş yapmak isteyen girişimciler için büyük bir tercih sebebi olmaktadır. Gayrimenkul danışmanlığına farklı bir dinamizm getirmeyi hedeflediklerini dile getiren ERA Yönetim Kurulu Başkanı Can Ekşioğlu görüşlerini “Kentsel dönüşüm yasası ve getirdiği potansiyelle birlikte önümüzdeki 20 yıl içinde yenilenecek yapı stoğu 3 milyonun üzerinde. Mütekabiliyet yasasının çıkması ile birlikte yabancılara yapılan satış senelik 3 milyar dolar seviyelerine geldi. Bu dönüşüm sayesinde özellikle şehrin içinde yer alacak nitelikli yapıların pazarlanacak olması sektörün karlılık oranlarını ve işlem hacmini yükselteceğinin en önemli göstergesidir. Bu potansiyel içinde gayrimenkul danışmanlığı önümüzdeki süreçte az yatırımla çok kazandıran en önemli franchise fırsatlarından olacaktır.” şeklinde belirtti.

Türkiye’nin de içerisinde bulunduğu Avrupa ve Ortadoğu aksının en başarılı markası ERA, az sermaye ile karlı bir iş kurmak isteyenler için gayrimenkul danışmanlığı sektöründe avantajlı franchising olanakları sunuyor.

Uluslararası deneyimlerinden oluşan başarı modellerini ERA’nın franchise ağına katılan tüm yatırımcılara aktardıklarını belirten Can Ekşioğlu, “Ofislerimize verdiğimiz destek sayesinde, az sermaye ile yüksek kazanç söylemini gerçek kılan bir yol haritası sunuyor, işlerinde kalıcı ve istikrarlı bir büyüme vaat ediyoruz. ERA ailesine katılan franchise ofislerimizi mesleki eğitimler, geniş portföy ağı olanağı, ulusal ve uluslararası bilgi ağından yararlanma imkânı, entegre pazarlama, finansal, hukuki ve teknolojik altyapı desteği gibi özel ayrıcalıklarla destekliyoruz’’ dedi.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*