Anasayfa / EK GELİR / Ev hanımları için iş fırsatı Jetnetworking

Ev hanımları için iş fırsatı Jetnetworking

ek iş

Jetnetworking

Ev hanımları için iş fırsatı Jetnetworking

jetnetworking.com.tr katalogla evden satış yapmak iseteyenlerin en çok tercih ettiği yerli firma oldu.

1997 yılında kurulan firma doğrudan satış diğer adıyla katalog ile satış sektörüne 2005 yılında girdi. Tüm Türkiye’de hizmet veren firmanın şu anda sipariş verilebilen 10.000 adet ürünü bulunmakta. Jetnetworking şu anda sektörde faaliyet gösteren en büyük yerli firma durumunda ve bu sayede satış temsilcilerine yüksek karlar bırakıyor.

Jetnetworking aynı zamanda müşteri memnuniyetine verdiği önemlede fark yaratma çabası içinde. Satın alınan veya satılan ürün eğer iade edilmek isteniyorsa satın alınma tarihinden itibaren 30 gün içinde hiçbir sebep göstermeden geri alınıyor. Ayrıca aksesuarlarda yasal olarak gerekli olan garanti tüm garanti belgeleri mevcut, örneğin saat sattınız ürün garanti belgesiyle beraber geliyor.

444 3 538 numaralı müşteri hizmetlerindende her türlü yardım ve desteği alabiliyorsunuz.

Ev hanımları için ek iş fırsatı

Satabileceğiniz ürünler arasında ise bay bayan kozmetik, güzellik ve bakım ürünleri ile iç giyim ve aksesuar ürünleri bulunuyor.

Peki kar marjınız ne kadar? Katalog fiyatları sizin müşteriye satış fiyatınız ve siz bu ürünleri %40 lara kadar daha ucuza alıyorsunuz, yani satıştan karınız %40 lara kadar fakat ayrıca her satıştan %15 prim alacaksınız, dolayısıyla karınız % 55 civarında olacak.

Diyelimki karar verdiniz denemeye, size bu üyeliğin maliyet ne kadar? Numune almadan sadece kayıt olur ve ücretsiz katalog isterseniz toplam maliyetiniz sıfır. Bununla birlikte en çok satılan ürünlerin olduğu numune paketlerini 25, 50, 75 veya 100 TL’lik numune paketleri sipraiş etmek gibi bir şansınızda var. Fakat buna mecbur değilsiniz, dediğimiz gibi sadece ücretsiz katalog sipariş vererek sıfır sermaye ile başlayabilirsiniz.

Satışlarınızın haricinde altınıza üye kaydederek üye başına 15 TL ve üyelerinizin satışlarından %5′e kadar prim elde edebiliyorsunuz.

Ücretsiz üye olmak ve sıfır sermaye ile para kazanmaya başlamak için tek yapmanız gereken jetnetworking.com.tr adresine gidip temsilci ol bölümünden üye olmak, gerisi size, çevrenize ve satış performansınıza kalmış.

İŞİN DETAYLARI
Sürekli bir İşte çalışma imkanı olmayan EV HANIMLARINA, Emeklilere, bir işte çalışıpta, ek iş yapmak isteyen tüm bayanlara kendi üretimimiz olan binlerce çeşit İç Giyim – çorap – havlu – bornoz takımları – sihirli temizlik bezleri – kol saatleri – gümüş takı çeşitleri – el yapımı takılar – bijuteri çeşitleri – cilt bakım ürünleri – parfüm çeşitleri – makyaj malzemeleri – bitkisel ürünler – bay, bayan, çocuk terlikleri – roman, rüya tabiri, yemek tarifi kitaplar – plastik ürünler – pratik ev gereçleri – elektrikli ev aletleri ve çelik mutfak eşyalarından oluşan 15 bin çeşit ürünün satış temsilciliğini veriyoruz.

Öncelikle Ücretsiz Satış Kataloğumuzu Adresinize kadar Gönderiyoruz…

AVANTAJLARIMIZ NELER
Sipariş verdiğiniz ürünlerin yarı ücretini kapıda ürünler elinize geçtikten sonra ödüyorsunuz, kalan yarısınıda sattıktan sonra ödüyorsunuz . Kargo ücreti dahi almıyoruz.

JETNETWORKİNG İLE AVANTAJLAR DÜNYASINI FIRSATA ÇEVİRMEK İÇİN, ÜCRETSİZ SATIŞ KATALOĞUMUZU HEMEN İSTEYİNİZ.

ÖDEME
Sipariş verdiğiniz ürünlerin yarı ücretini kapıda ürünler elinize geçtikten sonra ödüyorsunuz, kalan yarısınıda sattıktan sonra posta çeki hesabımıza yada kredi kartınızla ödüyorsunuz .

KAZANCINIZ
Katalogtaki fiyatlar sizin müşterinize satış fiyatlarınızdır. Size geliş fiyatları katalogdaki fiyatların %40 altındadır. Aradaki bu %40 lık fark sizin satış karınızdır. Bu %40 karınızın dışında birde %15 extra satış priminiz var onu ayrıca bizden alıyorsunuz. Böylece bir ürün sattığınızda %55 karınız oluyor.

ALT ÜYELERİNİZİN SATIŞLARINDAN KAZANCINIZ
Üyeleriniz Satış Yapmaya Başladığında Aylık Satışlarının Genel Toplamı Üzerinden bulunduğunuz seviyeye göre %6 ten %29 ye kadar Satış Primi Alıyorsunuz.

Asistan Takım Öncüsü Olduğunuzda Birinci Kademe Alt Üyelerinizin Satışlarından %6 İkinci Kademe Alt Üyelerinizin Satışlarından %5 Üçüncü Kademeden %4 Dördüncü Kademeden %3 Beşinci Kademeden %2 Satış Primi Alıyorsunuz.

Yakut üst yöneticiliğe kadar yükseldiğinizde Birinci Kademe Alt Üyelerinizin Satışlarından %29 İkinci Kademe Alt Üyelerinizin Satışlarından %28 Üçüncü Kademeden %27 Dördüncü Kademeden %26 Beşinci Kademeden %25 Satış Primi Alıyorsunuz. Burası prim artışının son bulduğu seviyedir. Bu seviyeyi yakalayanakadar %5 ten başlayarak sürekli %29 ye kadar yükselmektedir.

Sonra Seviyeniz Yükseldikçe Koordinatörlüğe ve genel koordinatörlüğe yükseliyorsunuz.

KAZANACAĞINIZ ÜYELİK PRİMLERİ
Birilerini Üye Yaptığınızda Her Aktif Üye İçin 15 TL. Prim Alıyorsunuz.

Aylık satış tutarları 7.500 TL üzeri olanlara da ayrıca bir adet Laptop hediye verilmektedir.

Ev hanımları için iş fırsatına ulaşmak için iletişim

www.jetnetworking.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*