Anasayfa / Genel / Fantom İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

Fantom İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları

Fantom İş Başvurusu ve İnsan Kaynakları
21. yüzyılda hızla artan global rekabetin dünya ekonomisini yeniden şekillendirdiği bir ortamda işletmelerin varlıklarını sürdürebilmeleri, büyüyüp gelişebilmeleri için yeni stratejiler geliştirmeleri kaçınılmazdır. Yeni ekonomi olarak adlandırılan bu büyük dönüşüm sürecinde işletmeler eskiden hakim oldukları pazarlarda bugün kendilerini yeni rakiplerle karşı karşıya bulabilmektedirler. Böyle bir gelişme ise beraberinde kaybedilen pazar paylarını ve giderek azalan kar marjlarını gündeme getirebilmektedir. İşte bu çok zor olan rekabet şartlarında yeni rekabetin kurallarını bir anlamda pazarın yeni kralları olarak kabul edilen müşteriler oluşturmaktadır.

Bu değişen ve gelişen yeni pazar koşullarında kalitede süreklilik, teknolojiye yatırım, esnek üretim, sürekli değişim, müşteri memnuniyetine verilen önem, marka ve tüketici arasındaki güçlü bağ ön plana çıkmaktadır. Pazarın gelişen bu yeni dinamiklerini çok iyi değerlendiren Fanset bir yandan güçlü yönetim kadrosuyla mevcut pazarlama stratejilerini müşteri odaklı pazarlama anlayışı doğrultusunda yenilerken diğer yandan da üretim teknolojilerini ve AR-GE’ye yatırımlarını sürdürmektedir..

Elektrikli ev aletleri pazarında sadece sunduğu ürünlerinin yarattığı bir marka olmakla kalmayıp, bir kurum olarak da sektörün öncü bir kurumsal markası olan Fantom bugün olduğu gibi gelecekte de sektörün lider markası olmayı sürdürecektir. Fanset’in ileriye dönük bu güçlü hedefinin gerisinde yatan en önemli etkenlerin başında yüksek çeşitlilikteki ürün portföyü gelmektedir. Yeni ürünlerle kendisine yeni pazarlar yaratmayı başaran Fanset, profesyonel elektrik süpürgeleri ile dünyanın sayılı üreticileri arasına girmeyi de başarmıştır. Firmaların uluslararası pazarlara yayılmalarında etkin rol oynayan ihracat, özellikle Türkiye gibi gelişmekte olan ülkelerde ekonomik kalkınmanın itici gücü olmaktadır ayrıca ekonomik krizlerle boğuşan ülkemizi bu dertten kurtarmanın da her zaman çıkış yolu olmuştur. Bunun için ulusal olarak firmalarımızın ihracat ve pazarlama stratejilerini geliştirmeleri, kısa vadeli kar ya da satış artışları yerine uzun vadede pazar payını yükseltecek ihracat pazarlaması stratejilerinin oluşturulması ve bu stratejilere odaklanarak uzun vadeli işbirlikleri kurmaları gerekmektir.

Bu bağlamda, Fantom dünyada 43 ülkeye ihracat yapan bir firma olarak ülkemizin uluslararası pazarlardaki yeni gücü olmaya adaydır. Kuruluşundan bu yana geçen yaklaşık 20 yıllık bir sürede Fanset’i sektöründe güçlü bir marka haline getiren başta çalışanlarımız olmak üzere, tedarikçilerimize, bayilerimize ve en baştada çok değerli müşterilerimize en içten şükranlarımızı sunuyoruz. Fanset olarak bu haklı başarımız bizleri asla şımartmayacak ve müşterilerimize daima en yüksek kaliteyi en uygun maliyetle vermeye devam edeceğiz.
Fantom iş başvurusu için;

http://www.fanset.com/IKBasvuruForm.asp

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*