Anasayfa / BAYİLİKLER / Fenerium Corner Bayilik Veriyor

Fenerium Corner Bayilik Veriyor

2000 yılı içerisinde Fenerbahçe Spor Kulübüne mali kaynak sağlamak amacı ile yola çıkarak ortaya çıkan FENERIUM markası 2011 yılı sonunda yaklaşık 7.800 m2 de faaliyet gösteren, örnek mağazaları ve satış noktaları ile Fenerbahçe taraftarlarına hizmet veren, Türkiye perakende sektöründe önemli yere sahip mağazalar zinciri haline gelmiştir.

Fenerium Corner Bayilik :  Fenerium mağazaları ile ilgili memnuniyetlerinizi, mağazalarınızda corner bölümü açma ve toptan alım talepleri için başvurularınızı, aşağıdaki irtibat bilgilerine yapabilirsiniz.

Celal Hallaç 
Corner Bayilik Mağazalar Sorumlusu

Bağdat Cad. No.2 Şükrü Saracoğlu Stadyumu
Kızıltoprak / Kadıköy / İstanbul / Türkiye
Tel : 0 216 542 17 00
Fax : 0 216 542 17 49
Eposta : celal.hallac@fenerium.com.tr

Fenerium

Sahip olunan 69 örnek mağazanın 35’i İstanbul, 6’sı Ankara, 3’ ü İzmir, 2’si Antalya, 2’si Kocaeli, 2’ si Samsun, 2’ si Aydın ve 2’ si Sakarya’da bulunmaktadır. Diğer illerimizde bulunan Fenerium mağazalarımız ise Adana, Bursa, Diyarbakır, Denizli, Elazığ, Gaziantep, Kayseri, Konya, Manisa, Mersin ve Tekirdağ’ da faaliyet göstermektedir. Yurtdışında Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nde ayrıca 1 adet Fenerium mağazası bulunmaktadır. Söz konusu mağazalara ilave olarak 3 adet gezici TIR da Fenerbahçe’ nin lisanslı ürünlerini tüm yurt genelindeki Fenerbahçeli taraftarlara ulaştırma misyonuyla tüm Türkiye’ yi dolaşmaktadır.

www.fenerium.com.tr adresi üzerinden faaliyette bulunan Fenerium Sanal Satış Mağazası aracılığıyla da tüm Türkiye ve yurt dışında yaşayan Fenerbahçeli taraftarlara Fenerbahçe Spor Kulübünün lisanslı ürünlerine bir tık ile ulaşma imkânı sağlanmıştır.

Özellikle yurt dışında yaşayan Fenerbahçe taraftarlarının yoğun ilgi gösterdiği sanal Fenerium mağazası yurt içinde de önemli bir satış performansı yakalamış durumdadır. Oluşturulan bu perakende ağı sayesinde Fenerbahçe taraftarının Fenerbahçe lisanslı ürünleri ile daha kolay buluşması ve Fenerium’un bir mağaza ismi olmaktan çok bir marka olarak algılanması sağlanmıştır.

Bu sayede de Fenerium Türkiye perakende sektörü içerisinde çok kısa zamanda kendisine önemli bir yer edinmiştir.

Hakkında iskurun

4 yorum

 1. Afyonkarahisarda bir ilke imza atarak ilk fenerıum mağazasına açmak istiyorum ve talebin en yüksek derecede olacağındanda şüphm yok 05073725337

 2. Büyük Şehir olan Tekirdağ ilinde FENERİUM veya Taraf
  yum mağazası açmak istiyorum.
  Bu konudaki şartlar konusunda bilgi verilmesini arz ederim
  telefon: 0282 261 77 77 cep 0506 241 53 17

 3. fethi karakeçili

  mrb gelişen şanlıurfada fenerium ürünleri satmak istiyorum magazamda bana yardımcı olursanız sevinirim 05322811950

 4. fethi karakeçili

  mrb gelişen şanlıurfada fenerium ürünleri satmak istiyorum magazamda bana yardımcı olursanız sevinirim

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*