Anasayfa / BAYİLİKLER / Frankıe Garage Franchise Veriyor

Frankıe Garage Franchise Veriyor

fg0025-logo_large

Firma Tanıtımı

2005 senesinde İtalya’nın Roma kentinde kurulan FRANKIE GARAGE mono marka franchise mağazaları ile Türkiye pazarına giriyor. Dinamik tasarımlarını müşterileri ile buluşturan Frankie Garage, dünya çapında 300 farklı noktada satış yapıyor. 1000 parçadan oluşan koleksiyonu ile kaliteyi rekabetçi fiyatlarıyla birleştiriyor. Türkiye’deki genç nüfus potansiyelinin farkında olan Frankie, gençlerin İtalyan giyimi sevdiklerini çok iyi biliyor! Farklı bir konsepte sahip olan mağazalarındaki playstation kösesi ile alışverişler müşteri için vazgeçilmez oluyor. Pazarda hızla yerini alan FRANKIE GARAGE siz değerli yatırımcıları iş ortağı olarak görmekten ve ailesine katmaktan mutluluk duyar.

Firma Bilgileri

Sektör: Giyim, Ayakkabı, Çanta

Kuruluş Yılı:  2005

Çalışan Sayısı: 120

Firma Merkezi: İtalya

Şube Sayısı: 300

Bayilik / Franchise Bilgileri

Bayilik Türü: Franchise

Bayilik Şartları: Mağazacılık konusunda tecrübeli olusunuz önemlidir. Bir marka ile çalışmanın size getireceği yüksek potansiyel için yapacağınız yatırım size kazanç getirir. – Mağazanın bulunduğu yer Avm veya işlek alışveriş caddesi olmalıdır. -Satın alımlarda vade yapılır. -Mağaza dekorasyonu tüm dünyada ayni olan FRANKIE GARAGE konseptinde olmalıdır. -FRANKIE GARAGE mağazalarında kendi markasından başka bir urun satılamaz. -Mağazalarımızda yerel POS sistemi kullanılır. -Dekorasyon masrafları yatırımcı tarafından karşılanır.

Bayilik Paket İçeriği: -Eğitim, -Dekorasyon teknik çizimi -Açılış donemin paketi( poşet, broşür, hediye paketi vs..) -Merkez ofis yönetim desteği

Bayilik Verilecek Yerler: Tüm Türkiye

Yatırım Maliyeti: 40,000 ile 70,000 euro arası

Ortalama Kar Marjı: %60

Reklam Katılım Ücretleri: %3

Gelirden Pay: Alınmıyor

Ek Hususlar: FRANKIE GARAGE oldukça hızlı büyüyen ve hedefleri olan, Türk pazarını önemseyen ve potansiyelinin farkında olan bir markadır. Kurulduğu günden itibaren, bünyesine siz değerli yatırımcıları katarak büyümesini sürdürmüş ve franchise konusunda oldukça tecrübeli olan bir İtalyan markasıdır. Girdiği her pazarda son derece üst düzey başarılara ulaşmış olan bir marka size de başarı ve kazanç sağlayacak ve bizimle birlikte büyümek üzere adımlar atmış olacaksınız.

İletişim

Yetkili: Ashley Parlak (Operation Manager)

Adres: Meydan Sk. Veko Giz Plaza Maslak

Tel: 212 705 0504

Fax: 212 705 0500

Web: www.frankiegarage.it

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*