Anasayfa / Genel / Geleceği Parlak Meslekler

Geleceği Parlak Meslekler

Geleceği parlak işlere yönelmek, kaçınılmaz herkesin gerçekleştirmek istediği hayalidir. Çağın meslekleri, top ta olan meslekler, hangi meslekler daha fazla tercih ediliyor bunları bilerek hareket etmek işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. İşte ize bu konuda birkaç parlak fikir..

825908_detay

Mobil danışmanlık;

Mobil uygulamalar bütün işletmeler için devredilemez bir değerdir. İşletme sahiplerinin çoğu için mobil uygulamalara geçmenin yollarını aramak oldukça zorlu bir süreçtir. Sizin firmanızda işletmelerin ihtiyaç duyduğu düşük maliyetli mobil çözümlerden sunabiliyorsa mobil danışmanlık firması açmak sizin için karlı bir yatırım olacaktır.

İşletme hizmetleri;

Pazarlama, insan kaynakları, sağlık hizmetleri yönetimi ve işletmelerin ihtiyaç duyacağı diğer hizmetler sağlayabilecek kişiler için yeni bir iş fırsatları ortaya çıkmıştır.

Özellikle pazarlama, finans ve insan kaynakları gibi alanlardaki belirli fonksiyonel rolleri yerine getirebilecek insanlara karşı talep artmaktadır. Aslına bakacak olursanız birkaç yıl öncesine kadar bu departmanlar da küçülmeye gidilmiştir fakat bugüne geldiğimizde bu departmanlarda fazladan desteğe ihtiyaç duyulmaktadır. Bu sebeple geleceğin en karlı işleri arasında yer almaktadır.

Freelance işler;

Freelance işleri gerçek bir işmiş gibi görmeyebilirsiniz ancak firmaların çoğu freelance çalışanlar bulmaya çalışır. Siz de böyle bir firma daçalışabilir veya dışarıdan freelancer alımı yaparak bir firma açabilirsiniz. İnternet sitelerinde milyonlarca freelance projeye yer veren Freelancer.com adlı internet sitesine göre en çok talep gören freelance hizmetler veri girişi, akademik yazılar, Excel projeleri, veri işlemeler, internet araştırması ve facebook bağlantılı işlerdir. Bir saatlik çalışma ücreti 30 TL’den başlar ve yüzlerce TL’ye kadar çıkabilir.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*