Anasayfa / Genel / Gelinlik Kiralama – İkinci el gelinlik kiralama

Gelinlik Kiralama – İkinci el gelinlik kiralama

gelinlik-kiralama

Gelinlik kiralama

Gelinlik kiralama veya İkinci el kiralık gelinlik işini yapabilirsiniz. Evlilik sezonu başladı ve gelinlik kiralama işinde de hızlı bir artış söz konusu.

Yeni evli çiftler artık tasarruf yapma işinede önem verdiğinden gelinlik masrafları için yüksek ücretler vermek yerine gelinlikleri kiralamayı tercih ediyorlar.

İkinci el gelinlik kiralama işini evinizden sadece internete vereceğiniz ilanlar ile ile yapmak mümkün. Diğer gelinliğini kiralamak isteyenler içinde bir portal oluşturarak portföyünüzü arttırabilirsiniz.

Elinizde ne kadar çok gelinlik bulundurursanız bu işte müşterilerinizi etkilemeniz o kadar kolay olur.

Bazen ikinci kez evlilik yapanlarında tercih ettiği bu yöntemde işin ücretlendirme kısmını iyi yapmalısınız. Ayrıca gelinliğe ilave olarak kına kıyafetleri de kiralayabilirsiniz. Başlangıç sermayesi için büyük miktarşlarda yatırım yerine ufak bir yatırım yapmanızı tavsiye edebiliriz. Kış sezonunda işlerinizin azalacağını mutlaka göz önüne almalısınız.

Bu iş fikrinde bölgenizde ve internette bolca reklam vermeyi unutmayın.

Gelinlik kiralama işlerinde ilave olarak sıfır ve yeni gelinliklerde müşterilerinize sunabilirsiniz. Bunun için ara komisyonculuk yapmak bile bazen gelinlik kiralama kadar kazandırabilir. Gelinlik kiralamada ortalama fiyatlar 50 ile 200 Tl arasında değişiyor.

 

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. Gelinlik kiralamak isteyenler gelinliğe zarar verirse bunun bedelini nasıl karşılatmalıyız

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*