Anasayfa / Genel / Gelmiş Geçmiş En İlginç İşler

Gelmiş Geçmiş En İlginç İşler

zengin-eden-ilginc-isler

Kafamızdan sürekli sıradan, olağan iş fikirleri geçiyor muhtemelen.. Fakat hiç yapmak için sıradışı işler aklınıza geldi mi ?

Oyuncak bebek tamiri

Oyuncak bebekleri tamir eden dükkanlar olduğunu duyunca muhtemelen şaşıracaksınız. Bu tür yerlere oyuncak bebek hastanesi denir. Oyuncak bebek uzmanları müşterilerin bozulan bebeklerinin gerekli tamiratlarını yaparlar. Kostümleri veya parçaları zarar görmüşse gerekli çözümü bulurlar. Tartışmasız en ilginç işlerden biri olan oyuncak bebek tamiri yeni bir iş değildir çünkü 1830’larda Portekiz’de yapılıyordu. Oyuncak bebek tamiri işinde uzmanlaşan firmalardan biri olan “A Timeless Doll Hospital” Kanada’nın British Columbia eyaletindedir. Oyuncak bebek tamiri yapmak ister misiniz? O zaman yukarıda adı geçen firmadan bilgi alabilirsiniz. Kim bilir? Belki siz de oyuncak bebek hastanesi açabilirsiniz.

Saç biti ve bit yumurtalarını temizleme işi

Genç kuşakların en büyük problemlerinden biri bitler ve bir yumurtalarıdır. Bu ailelerin görmemezlikten gelebilecekleri bir problem değildir çünkü çocukların psikolojilerine ve sosyal yaşamlarına olumsuz etkileri vardır. Günümüzde bu problemin çözülmesi için açılan ve bit temizleme hizmeti veren firmalar vardır.

“The Texas Lice Squad” bu alandaki en ünlü firmadır.

Kiralık mankenler

Butiğiniz veya alışveriş merkeziniz varsa kıyafetlerinizi sergileyecek mankenlere ihtiyacınız olacaktır. Ne amaçla kullanacak olursanız olun bu mankenleri kiralama hizmeti veren firmalar mevcuttur. Bu alandaki en başarılı firma California’da yer alan Madness’dır.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*