Anasayfa / Genel / Geri gönüşümle ilgili iş fikirleri

Geri gönüşümle ilgili iş fikirleri

iş

iş fikirleri

Spud (Patates) Yağmurluk! Su geçirmemesi için PVC’ye alternatif olarak patatesteki nişastadan faydalanılmış ve tamamen doğada çözünebilir olan bu yağmurluk, aynı zamanda ekilebilir bir ürün! Equilicuá’nın patates yağmurluğu defalarca kullanılabiliyor. Yalnızca kırmızı ve beyaz renklerde üretiliyor. Doğada çözünebilmesi için belli şartlar sağlanması gerekiyor. Modeli meksikalıların panço tarzını andırıyor ve fiyatı 15 EUR. Yaşamını patatese borçlu olan bu yağmurluk, kullanılamaz hale geldiğinde, bu defa ekilerek değerlendirilebiliyor.

Geri gönüşümle ilgili iş fikirleri
Tohumların gelişip büyüyebilmesi için uygun şartların sağlanması çok önemli ve örneğin şu anda yalnıozca Avrupa ve Akdeniz ülkelerine uygun tohumlar kullanılabiliyor. Equilicuá çok yakında dünyanın her yerinde kullanılabilecek türde tohumlara da yer verecek

Yeşil inovasyonlar görüldüğü gibi artık yalnızca yasalar ve yaptırımlar nedeniyle yapılmıyor. Ürün ya da hizmetiniz ne olursa olsun onu yeşil hale getirebilmenizin bir yolu vardır ve ürün ya da hizmetiniz yeşil değilse kimsenin ilgisini ve beğenisini kazanamıyor!

www.equilicua.com – Yazar : Ece Burgaz

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*