Anasayfa / Şirket Haberlerİ / Basın Bültenleri / GETUP® ZGE TÜRKİYE GENELİ BAYİLİKLER VERİYOR

GETUP® ZGE TÜRKİYE GENELİ BAYİLİKLER VERİYOR

getup eğitim

getup eğitim

Firma İsmi : GETUP® ZGE
Bayilik Kategorisi : Eğitim
Kuruluş Yılı : 2009
Şube Sayısı : 5

 

Firma Tanıtım : GETUP® ZGE, çocukların zihin ve kişilik gelişimlerini destekleyen eğitimler veren bir programdır. Bu eğitimlerin hepsi, bilimsel veriler ışığında geliştirilmiş uygulamalardan oluşur. Çocukların Zihin ve Kişilik gelişimleri üzerine özgün materyaller üretip eğitimlerini bu şekilde gerçekleştiren GETUP® ZGE, bu özelliğiyle Türkiye’de ve Dünya’da ‘ilk ve tek’ olma özelliğine sahiptir.

GETUP® ZGE Zihin ve Kişilik Geliştirme Eğitimleri’nin başarısı ve geçerliliği dünya çapındaki saygın kurum ve kuruluşlar tarafından tasdik edilmiştir. Akademik düzeyde pek çok bilim insanı, bu eğitimlerin bilimsel yöntemlere uygun olduğunu kabul etmiştir. Ayrıca GETUP® ZGE, vermiş olduğu eğitimlerin kalitesini artırmak için Türkiye’nin ve Dünya’nın en seçkin kurum ve kuruluşlarıyla da işbirliği yapmaktadır.

GETUP® ZGE çocukların zihinsel ihtiyaçlarına göre eğitim materyali üretebilmek için farklı branşlardan uzmanları bir araya getirerek kendi bünyesinde GENİUS ACADEMY®adı altında bir araştırma ve geliştirme birimi kurmuştur. GENİUS ACADEMY® ekibi, çocukların zihinsel yeteneklerini geliştirecek binlerce özgün ve özel uygulama üretmiştir. Bu uygulamaların en önemli özelliği ise çocukların seviyelerine göre uyarlanmış olmalarıdır. Bu sayede her çocuk için ihtiyacına göre bir eğitim programı uygulanmaktadır.

ARGE çalışmaları uzun yıllar devam eden GETUP® ZGE, 2009 yılında İzmit’te kurulmuştur. Bugün, kısa sürede yakaladığı başarılar sayesinde Türkiye’nin dört bir yanına bayilikler vermektedir.

Bayilik Şartları : Şartlar hakkında detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçiniz..
Bayilik ile ilgili Destekler : Detaylı bilgi ve özel tanıtım kataloğumuzu incelemek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.
Bayilik Yatırım Maliyeti : 40.000 TL
İletişim Bilgileri
İlgili Kişi : Emin Talha KURTKAYA
Telefon : 0262 331 4405 / 0542 502 61 58
E-posta : subebasvuru@getupturkiye.com
Web: www.getupturkiye.com
Adres : Alemdar Cad. Soydan İş Merkezi Kat:2 Daire:81 İZMİT/ KOCAELİ

 

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*