Anasayfa / BAYİLİKLER / Ayakkabı / Gezer Ayakkabı Bayilik Veriyor

Gezer Ayakkabı Bayilik Veriyor

Gezer Ayakkabı toptan bayilik sistemi ile çalışmakta olup, bayilik için ön şartları aşağıda belirtilmiştir.

Bayilik İçin Ön Koşullar :

1-Belirlenen tutarda banka teminat mektubu ya da gayrimenkul ipoteği vermek,
2-Sektör içinden olup, pazar ve model ile ilgili yeterli tecrübeye sahip olmak,
3-Gezer ürünlerinin dağıtımı için en az 2 adet servis aracı bulundurmak,
4-Gezer ürünleri için 300 m2 ‘den az olmamak koşulu ile teşhir alanına sahip olmak,
5-Gezer ürünleri için 500 m2 ‘den az olmamak koşulu ile depolama alana sahip olmak,
6-Avans ödeme koşullarına uygunluk göstermek,
7-Belirlenen yazlık ve kışlık sezon satış hedeflerine uygun hareket etmek.

Gezer Ayakkabı Bayilik Formu için tıklayınız

Gezer Ayakkabı Deri Sanayi ve Tic. A.Ş.
Atatürk Mahallesi Lozan Caddesi No:9
Esenyurt – İstanbul
Tel: 0212 886 80 80 (Pbx)
Fax: 0212 886 51 55
E-Posta: gezer@gezer.com

Gezer

Gezer Ayakkabı

40 yılı aşkın süredir terlik ve ayakkabı sektöründe faaliyetlerini sürdüren Gezer Ayakkabı, sektöre ilk olarak 1968 yılında İstanbul Gaziosmanpaşa’da küçük bir atölyede ahşap terlik ve ökçe üretimiyle girmiştir. Takip eden yıllarda artan üretim kapasitesi ve bu sürecin beraberinde oluşan daha geniş mekân, daha fazla makine ihtiyacı bugün Gezer Ayakkabı’nın sahip olduğu modern tesislerin kurulmasında tetikleyici unsur olmuştur.

Gezer Ayakkabı, 100.000 m2 kapalı alanda yıllık 75 milyon çift üretim kapasitesiyle sektörünün lideri olmayı başarmıştır. Sektöründe ilk ISO 9001 kalite güvence sistem belgesine sahip olan Gezer, üretimin her aşamasında kalite kavramını başarıyla uygulamayı sürdürmektedir.

Kaliteli ürünleri uygun fiyatla tüketicisine ulaştırmayı her zaman en önemli hedef olarak seçen Gezer Ayakkabı, bu hedefine ulaşabilmek için kurumsallaşma ve Ar-Ge çalışmalarına büyük önem vermekte ve bu alanda da sürekli yatırım yapmaktadır.1000 m2 kapalı alan ve 75 kişilik uzman ekibiyle Ar-Ge departmanı, ayak sağlığına uygun, kullanıcıların kendilerini rahat ve özgün hissedebilecekleri tasarımları ortaya çıkarabilmek için yurt içinde ve yurt dışında faaliyetlerini sürdürmektedir.
LORİS – FİNLEY
Loris markası 2003 yılında, Finley markası ise 2008 yılında Gezer Ayakkabı bünyesinde orta ve üst sosyo-ekonomik düzeydeki genç kitlelere, farklı satış kanallarında hizmet etmek için sektördeki yerini aldı. Finley markası ağırlıklı olarak Türkiye pazarında tüketicisi ile buluşurken, Loris markası hem Türkiye pazarında, hem de yurt dışında kabul gören bir marka olarak faaliyetlerine devam ediyor.
ZİLEY
Ziley Terlik, Gezer Ayakkabı bünyesinde orta ve alt gelir grubuna hitap etmek için 2002 yılında uygun fiyatlı, kaliteli ve şık terlik üretmek amacıyla ikinci bir marka olarak sektöre girdi.

Ziley Terlik, profesyonel kadrosu ile 10.000 m2 kapalı alana sahip modern tesislerinde poliüretan ve PVC esaslı terlik üretimi ile sektörünün lider kurumlarından biridir.

2002 yılından günümüze kadar geçen süre içerisinde sektörde hedeflediği rakamlara ulaşan Ziley Terlik, Türkiye piyasasının yanı sıra ihracata yönelik çalışmalara 2003 yılında başlamıştır. Bu çalışmaların meyvesi olarak bugün Romanya, Suudi Arabistan, Almanya, Irak, Filistin ve Bulgaristan başta olmak üzere Fransa, Polonya, İngiltere, İtalya, Avusturya ve Belçika’nın da aralarında olduğu toplam 30 ülkeye üretiminin % 25’ini ihraç eder hale gelmiştir.
GEZDERİ
1995 yılında faaliyete geçen Gezderi, 10.000 m2’lik çalışma alanında 150 kişilik kadrosu ile ayakkabılık, terliklik, döşemelik, çantalık, giysilik, ciltlik suni deri ve flok süet üretimi yapmaktadır.

Yıllık 15 milyon metre tül üretim kapasitesine sahip olan Gezderi, Şubat 2000’de ISO 9001 kalite güvence belgesi almaya hak kazanmıştır. Ürünlerini iç pazarın yanı sıra başta İtalya ve Belçika olmak üzere, Fransa, Bulgaristan, Romanya, Polonya ve Türki Cumhuriyetler gibi 20 ülkeye ihracatını gerçekleştirmektedir.
POLEXCHEM
2002 yılında faaliyetine başlayan PolexChem, özellikle ayakkabı ve terlik taban üretim sanayi için poliüretan sistem üretmekte ve bu hammaddelerin gerek iç piyasada gerekse dış pazarlarda satışını gerçekleştirmektedir.

PolexChem tarafından üretilen poliüretan sistemler ve bu sistemin bütün kompanentleri (polyester reçine, poliol, prepolimer ve katalist sistemleri) tamamen kendi bünyesinde üretmektedir.
Vizyonu;
“Dünyanın en çok giyilen ayakkabı markası olmak”

Misyonu;
“Nitelikli çalışanları ve yenilikçi yaklaşımları ile müşterilerine beğenilen ve uygun fiyatlı ürünler sunan bir firma olmak”

Kalite Politikası;
“Tüketicilerimizin mutluluğu ile oluşan Toplam Kalite Yönetimini felsefemiz olarak benimsemek”

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*