Anasayfa / Genel / Girişimciler İçin İş Fikirleri

Girişimciler İçin İş Fikirleri

girisimcilik_sektorleri

İş fikirleri bulmak artık o kadar da zor değil.. İş fikirlerini ayağınıza kadar getiriyoruz.. Size yalnızca fikirler arasından tercih yapmak kalıyor.. Yeteneklerinizi keşfedin.. Yapmaktan sıkılmayacağınız işleri bulun.. Ve hayata geçirmeden önce bir de sizin için hazırladığımız iş fikirlerine şöyle bir göz atın..Fikir üretmeniz kolaylaşacaktır.. Belki de aklınıza gelmeyen nüansları burada yakalayabilirsiniz..

Reklamcılık;

Firmalar reklam yapmak için her zaman yeni ve ilginç yollar ararlar. İşte bunu fark eden zeki girişimciler “Star Toilet Paper” adında bir reklam fikirlerine imza attılar. Bu reklam fikrinde müşterilerin reklamları tuvalet kağıdı rulolarının üzerine basılıyor. Star Toilet Paper’ın kurucu ortağı Jordan Silverman tüketiciyi daha hareketsiz ve sıkılmış bir halde yakalamanın zor olduğunu ve tuvalette sıkılan müşterilerin reklamları okuyacağını belirtmiştir. 

E-dönüşüm hizmetleri;

En yeni elektronik aletlere ve en son çıkan araçlara karşı olan tüketici talebi Lee Lowden gibi girişimcilerin harika fırsatlar yakalamalarına yardımcı olmuştur. Lowden e-dönüşüm işine başlamıştır ve sıradan vatandaşların daha kolay erişebileceği bir süreç yaratmıştır.

Dışarıdan insan kaynakları çözümleri sunmak;

Düşüşe geçen ekonomilerde genellikle ilk düzenlemeler şirketin idari departmanlarında yapılır. İnsan kaynakları bölümünün masraflarını kesmek isteyen firmalar bu bölümleri kapatarak insan kaynakları çözümlerini dışarıdan alırlar.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*