Anasayfa / Genel / Gittigidiyor’da En Çok Satılan Ürünler

Gittigidiyor’da En Çok Satılan Ürünler

gittigidiyor-logoGün geçtikçe Gittigidiyor insanların en çok sempati duyduğu siteler arasına yerleşti. Hepimiz internette alışveriş yapmak istediğimizde belli başlı sitelere öncelikli olarak göz atarız.. Bunların başında da gittigidiyor geliyor. Hangi ürün ne kadar sorusunun cevabını bile almak istediğimizde ilk bakacağımı yerlerden bir tanesi gittigidiyor sitesi.. İş böyle olunca acaba en çok ne satılıyor merak duygusu uyanıyor kimilerimizde.. Gittigidiyor ortalama ne kadar satış yapıyor ve en çok hangi ürünü satıyor.. İşte bu soruların yanıtını burada bulabileceksiniz..

Türkiye’nin en işlek alışveriş merkezi Gittigidiyor.com üzerinde aylık ortalama 700 bin adet satış ile 2001 yılından bu yana 18 milyonun üzerinde satış işlemi gerçekleştirdi.

Her 3 Saniyede 1 Ürün Satılıyor

Dünyanın en büyük elektronik ticaret şirketi eBay’in Türkiye iştiraki GittiGidiyor.com, 8,5 milyonun üzerinde kayıtlı üyesi, ayda 28.6 milyonun üzerinde ziyaret sayısıyla 2013 yılının ilk dört ayını yüzde 85’lik büyüme ile kapattı.

Gittigidiyor’da En Çok Satılan Ürünler

2012 yılında Youth Insight’ın gerçekleştirdiği araştırma sonuçlarına göre gençlerin en sevdiği alışveriş sitesi seçilen GittiGidiyor.com’da, aktif kullanıcıların yüzde 5’ini satıcılar oluştururken yüzde 95’i de alıcılardan oluşuyor. yüzde 45’i İstanbul, Ankara, İzmir gibi büyük şehirlerde yaşıyor. En çok satılan ürün kategorilerinin başında cep telefonu ve aksesuarları, bilgisayar, tablet, Ev, Bahçe ve Dekorasyon kategorisi geliyor. GittiGidiyor.com, Sıfır Risk® sistemiyle online alışverişi daha keyifli ve güvenli kılan bir ödeme-onay sistemi kullanıyor.Bu sistemle alıcı ürünü satın aldığında ürün bedeli GittiGidiyor havuz hesabına aktarılıyor. Alıcıya, ürünü teslim alıp onaylamak için 3 iş günü süresi veriliyor. Ürünü onayladığında, havuz hesabındaki para satıcının hesabına aktarılıyor. Bu şekilde e-ticarette tüketicinin en büyük beklentisi olan güvenlik konusu giderilmiş oluyor.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*