Anasayfa / Genel / Global Vizyon Yurtdışı Şimdi Daha Eğlenceli

Global Vizyon Yurtdışı Şimdi Daha Eğlenceli

Global

Global Vizyon

12 hafta veya 24 hafta yurtdışı dil eğitimi programlarına kayıt yaptıran öğrencilerimize inanılmaz hediyeler veriyoruz.  12 haftalık dil eğitim programlarına kayıt yaptıran öğrencilerimize SONY 4 GB FM,MP3/MP4 ÇALAR, 24 haftalık dil eğitim programlarına kayıt yaptıran öğrencilerimize SAMSUNG GALAXY WI-FI TABLET PC veriyoruz. Üstelik çekiliş ve kura yok.Tek yapmanız gereken aşağıda belirtilen ülke ve okullardan size en uygun olanını seçmek ve en geç 1 Mart 2012 tarihinden önce belirtilen süreler kadar kayıt yaptırmak.

İNGİLTERE için geçerli okullar; LAL,Churchill House,Embassy CES,EC,Stafford House

AMERİKA için geçerli okullar; LAL, Embassy CES,EC

KANADA için geçerli okullar; ILAC

AVUSTRALYA için geçerli okullar; Embassy CES

MALTA için geçerli okullar; EC,LAL

Kampanya Koşulları;

Yukarıda adı belirtilen okullara belirtilen süre ile en geç 1 Mart tarihine kadar kayıt yaptırıp,2012 yılı içerisinde programa başlayan öğrencilerimiz için kampanyadan yararlanabilir.
Kampanya kapsamındaki ürünler öğrenciye; vize başvurusu olumlu sonuçlanıp, program ücretinin tamamını ödedikten sonra teslim edilir. Daha sonra program süresinin kısaltılması mümkün değildir.

SONY NWZ-E363B 4 GB FM MP3/MP4 ÇALAR kampanyası için yukarıda belirtilen okullara minimum 12 hafta süre ile kayıt yaptırılması gerekmektedir.
SAMSUNG GALAXY TAB P 1010 WI-FI TABLET kampanyası için yukarıda belirtilen okullara minimum 24 hafta süre ile kayıt yaptırılması gerekmektedir.
Kampanya ürünleri program süresinin uzaması durumunda birleştirilemez.
Global Vizyon Yurtdışı Eğitim ve Danışmanlık şirketi yukarıdaki kampanya koşullarını bildirmeksizin bu değiştirme hakkını gizli tutar.
Bu kampanyaya katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*