Anasayfa / BAYİLİKLER / Göksel Tantuni Bayilik ve Franchise Şartları

Göksel Tantuni Bayilik ve Franchise Şartları

Göksel Tantuni Bayilik

Müşterimize daha iyi hizmet sunma anlayışı içerisinde 1977 yılından itibaren Franchising sistemi ile büyümeye devam ediyoruz. Sürekli büyüyen ailemize katılmak için gereken şartlar aşağıdadır.

Göksel Tantuni Bayilik Şartları

Mersin merkezli Göksel Tantuni, 30 yıllık bir geçmişe sahip. Göksel Tantuni Mersin’e gelen birçok ünlü ismi ağırlayan bir mekan. Mersin’de dört, Adana’da bir olmak üzere beş şubesi var. Göksel Tantuni’de diğer markalar gibi franchising sistemiyle büyümeyi hedefliyor.

Göksel Tantuni Bayilik

Göksel Tantuni Bayilik

Şirket, lokasyon seçimi konusunda oldukça titiz davranıyor. Yatırımcılardan mutlaka şirket tarafından onaylanacak bir yer bulması bekleniyor. Bir Göksel Tantuni restoranı açabilmek için en az 150 metrekarelik bir alan gerekiyor. Dekorasyonu Göksel Tantuni’nin belirlediği bir mimar belirli konsept dahilinde tasarımı hazırlıyor. Proje onaylandıktan sonra uygulamaya geçiliyor. Dekorasyon masrafları ise dükkan metrekaresine göre değişiyor. Göksel Tantuni, personel eğitimi konularında yatırımcılarına destek oluyor. Bu eğitimler 10 gün sürüyor.

MAĞAZANIN YERİ : Mağaza lokasyonları bayilik talebinde bulunan kişiler tarafından belirlenmekte olup, 150 metrekare ve üzeri ,olması gerekmektedir. Belirlenen lokasyon tarafımızdan onaylandıktan sonra ikinci aşamaya geçilir.

MAĞAZA DEKORASYONU : Dekorasyon ile ilgili Göksel tantuni’nin belirlediği bir mimar belirli konsept dahilinde bir tasarım hazırlar. Proje onaylandıktan sonra uygulamaya geçilir. Dekorasyon maliyetleri dükkan metrekaresine göre değişiklik göstermektedir.

PERSONEL EĞİTİMİ : Personel eğitimleri mevcut mağazalarımızda açılıştan en az 10 gün önce tarafımızdan verilir.

Telefon: 0324 336 52 48
www.gokseltantuni.com

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*