Anasayfa / BAYİLİKLER / Golzo Cafe Restaurant Bayiliği Veriyor

Golzo Cafe Restaurant Bayiliği Veriyor

Golzo Cafe Restaurant 2007 yılında ilk adımlarını Almanya’nın Başkenti Berlin’de atmaya başladı. İsmini bulunduğu Caddeden alan Golzo Cafe Restaurant, Golzstrasse de yer almakta. Kısa süre içinde Berlin’de sevilen Mekânlar arasında yer alan Golzo, başka bir yerde bulunmayan Kreasyonları ile dikkat çekip, övgü ve tavsiyeler kazanmıştır.

Golzo da Sabah Kahvaltısı ile başlar, arada ufak ve doyurucu sandviçler yiyebilir, öğlen ve akşam A la kart Mönüsü dışında özel İtalyan Kahvenizi içebilir, yanında nefis Golzo yapımı Pasta ve Tatlılar yiyebilirsiniz.

Ambiyansı rahat ettirici ve davet edici olması, misafirlerini süresiz zaman geçirmeye davet etmektedir. İster alacağınız hızlı servisten sonra yemeğinizi yer kalkarsınız veya zamanınızı kahveniz, gazeteniz ve kulağa hoş gelen müzikler ile geçire bilirsiniz.

Golzo

Golzo artık İstanbul’da : Beykoz ilçesinin Kavacık Mahallesinde, Ekinciler Caddesi 8’de kapılarını açan ilk Golzo Cafe Restoran ile, Berlin’den İstanbul’la bir lezzetler diyarı taşındı. Yolunuz buradan geçmiyorsa, geçmesi için artık geçerli bir sebebiniz olacaktır. Apfel-Beeren-Müsli (Elma-Orman Meyveleri ve Mısır Gevreği Tatlısı) veya yoğurtlu pasta hiç denediniz mi? Berlin de eşi benzeri bulunmayan tatların artık İstanbul’da olması ve sizleri de bu lezzet durağına davet etmesini kayıtsız bırakmayın. Golzo Cafe’yi ziyaret edin, damağınızın tadına varın!

Golzo Cafe Restoran Franchise Konseptimiz ile size bir şans sunmaktadır. Tüm tecrübemizden faydalanarak sıfırdan başlamayıp, hazır bir konsepte kavuşup sadece işinizi düzgün ve dürüst yapmanız yeterli olacaktır. Sizin ile birlikte Markamızın büyümesini ve herkes tarafından duyulmasını sağlayacağız.

Size Franchise satmıyoruz

Ortaklık anlayışımız size bir Belge satıp, işi yürütmenizi size bırakmaktan ibaret değildir. Daha çok kar payı ortaklığı çerçevesinde yol alıyoruz. Bu şekilde birbirimize bağımlı kalıp, yalnız kalma ihtimalini azaltıyoruz.

Eğitim ve Pazarlama

Tepeden tırnağa işinizi nasıl yürütebileceğiniz hakkında bilgiler, Mutfakta eğitimler ve birlikte yürütülen tanıtım ve pazarlama süreçleri Franchise konseptimizin bir parçasıdır. Sizde yeni bir işe, yeni bir hayata ve dünyaya bakış açısına hazırsanız, görüşelim!

Adres: Kavacık Mah. Ekinciler Cad. 8/B Beykoz – İstanbul (TR)

Telefon: +90-216-336-20 12

Email: info@golzo.com

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*