Anasayfa / BAYİLİKLER / Gönül Kahvesi Bayilik

Gönül Kahvesi Bayilik

kahve

Gönül Kahvesi Bayilik

Gönül Kahvesi Bayilik Şartları

Gönül Kahvesi kahve ve çay evidir. Geleneksel Türk kahvesini ve kahve çeşitlerini, demleme çay ve diğer çay çeşitlerini müşterilerine sunar. Ayrıca buz kahveleri, içecekleri, pasta ve tatlıları özenle seçilmiştir ve Gönül Kahvesinin menüsüne girmiştir

Yerli kahve zincirlerinden Gönül Kahvesi Türkiye genelinde bayilik veriyor. Halen 30 şubesi bulunan firma 500 Gönül Kahvesi´ne ulaşmayı hedefliyor.

Starbucks ile başlayan ve peşi sıra diğer yabancı kahve zincirlerinin gelmesi ile gitikçe büyüyen sektörde son yıllarda yerli zincirlerin atağı da dikkat çekiyor. İşte bu zincirlerden biri olan Gönül Kahvesi 2002 yılından beri faaliyet gösteriyor. 2007 yılndan itibaren de franchising modeli ile büyüyor. Şu anda 30 şubesi bulunan Gönül Kahvesi´ini orta vadede 500´e yakın şubeye ulaştırmayı hedeflediklerini belirten Yönetim Kurulu Başkanı Yaman Yardımcı, franchising modeli ile büyümeye devam edeceklerini söyledi.

Gönül Kahvesi Bayilik Yatırım Miktarı

Gönül Kahvesi, iki çeşit lokasyonda bayilik veriyor. Bunlardan ilki alışveriş merkezleri; minimum 60 metrekare dükkân, teras ve bahçe mevcut olmalı. İkinci lokasyon olan ana caddelerde ise yine minimum 60 metrekare dükkânlar, teras ve bahçe aranıyor. Tüm Türkiye’ de bayilik verilecektir. İşini severek yapacak yöneticiler bayilerde aranan en temel özellik. Yatırım maliyeti250.000 Tl artı Kdv oalrak belirleniyor. Bu bedelle isim hakkı ve kullanım hakkı veriliyor. Ciro hedefi metrekare, lokasyon, kira kriterlerine bağlı olarak aylık 40 bin TL ile 150 bin TL arasında değişiyor. Gönül Kahvesi’ne yatırım yapan girişimci ayda 10- 30 bin TL arasında gelir elde ediyor.

Gönül Kahvesi iletişim bilgileri
Adres : Barbaros Mah.Dereboyu Cad.Fesleğen Sk. UPHİLL COURT A1-B BLOK K. 1 D. 1 Ataşehir /İSTANBUL
Telefon : 0216 688 81 11
Faks : 0216 688 16 65
e-mail : gonulkahvesi@gonulkahvesi.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*