Anasayfa / BAYİLİKLER / Ayakkabı / Greyder Ayakkabı Mağazası Nasıl açılır

Greyder Ayakkabı Mağazası Nasıl açılır

Greyder Ayakkabı Mağazası Bayilik Giriş Bedeli Almıyor

Greyder’in 18’i İstanbul’da olmak üzere 48 mağazası bulunuyor. Greyder’in İstanbul dışındaki mağazaları İzmir, Bursa, Adapazarı, Antalya, Balıkesir. Bolu, Çorum. Eskişehir. Erzurum. Kayseri. Samsun. Sivas ve Trabzon’da hizmet veriyor. Bu mağazaların 21’i franchising sistemiyle açılmış. Yurıdışında ise Hollanda’da 1, İran’da 4, Kazakistan’da 1 Greyder mağazası bulunuyor.

Greyder Mağazalar Direktörü Aydın Topaç, “Geçen ay Hollanda Brenda’da 90 metrekarelik bir mağaza açarak Avrupa’ya ilk adımı attık. Almanya’da da mağaza açmak için görüşmelerimiz devam ediyor. 2012 sonuna kadar Almanya’da 2 mağaza açmayı planlıyoruz” diyor.

Greyder, bu yıl yurtiçinde 10 mağaza daha açmayı hedefliyor. Kavsan Ayakkabı, franchise giriş bedeli talep etmiyor. Franchise alanların sadece dekorasyon ve diğer masrafları karşılaması gerekiyor. Bir mağazanın dekorasyon masrafı yaklaşık 150 bin Tl’yi bulabiliyor.

Greyderin fabrikası Çorum İskilip’te bulunuyor. 10 bin metrekare kapalı alana sahip fabrikanın yıllık üretim kapasitesi 750 bin adet. Greyder in İstanbul ve Ankara’da iki merkez ofisi var.

Telefon: 0212 471 44 88
E-posta: greyder@greyder.com
Web: greyder.com

Greyder Ayakkabı

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*