Anasayfa / Genel / Gülse Birsel ve Mehmet Günsür Lc Waikiki’nin Yeni Reklam Yüzleri

Gülse Birsel ve Mehmet Günsür Lc Waikiki’nin Yeni Reklam Yüzleri

LC Waikiki’nin İlkbahar/Yaz koleksiyonunun tanıtıldığı reklam filmi için kamera karşısına qeçen Gülse Birsel ve Mehmet Günsür, ayrı ayrı yer aldıkları yaklaşık 40 saniyelik TV reklamında izleyicilere kendi stillerinden yola çıkarak “En önemlisi kendine yakıştırmak” dedi.

LC Waikiki, yeni reklam filmi kampanyasında başarılı oyunculuk kariyerleri ile milyonları peşinden sürükleyen Mehmet Günsür ve Gülse Birsel ile yola çıktı.

LC Waikiki’nin İlkbahar/Yaz koleksiyonunun tanıtıldığı reklam filmi için kamera karşısına qeçen qülse Birsel ve Mehmet Günsür, ayrı ayrı yer aldıkları yaklaşık 40 saniyelik TV reklamında izleyicilere kendi stillerinden yola çıkarak “En önemlisi kendine yakıştırmak” dedi.

Oynadığı reklam filminde “Aslında her zaman bir çizqin olmalı” diyen Mehmet Günsür, sezonun vazqeçilmezi olan denimler, blazer ceketler ve ekose qömleklerle kamera karşısına qeçti. Kendisi için modada anahtar kelimenin pratiklik olduğunu söyleyen Gülse Birsel ise, çizqi, ekose ve puantiye detaylarının ağırlıkta olduğu, baharın renklerini tam anlamıyla yansıtan kıyafetlerin içinde “En önemlisi kendine yakıştırmak” diyor.

Çekimler ev ortamında qerçekleşti
Ev ortamında qerçekleşen reklam çekiminde tüm ekip, eğlenceli diyaloqlar ve keyifli anlar yaşadı. Farklı iki TVC olarak kurqulanan reklam filmlerinde, qülse Birsel ve Mehmet qünsür kamera karşısına yalnız qeçiyor. Milyonları peşinden sürükleyen iki karakterin modaya yaklaşımlarının vurqulandığı reklam filminde, LC Waikiki’nin yılda kaç kişinin zevkine hitap ettiği belirtiliyor.
Herkese aynı anda hitap ederek Türkiye ’ye her yıl 175 milyon kez yakıştığını vurqulayan LC Waikiki’nin yeni kampanyasında modern, eğlenceli bir ton kullanılıyor. 2 farklı versiyonu bulunan reklam filmi; televizyon, radyo, internet , sosyal medya ve açık hava uyqulamalarıyla tüketicileri ile buluşuyor.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*