Anasayfa / BAYİLİKLER / Hacıoğlu franchising şartları

Hacıoğlu franchising şartları

Hacıoğlu franchising

Hacıoğlu franchising

Hacıoğlu Gıda 1993 yılında franchise vermeye başlamış ve halen franchise vermeye devam etmektedir. Günümüzde ülkemizin birçok ilinde onlarca restoranı ile modern ve rahat mekanlarda, kaliteli ürünleri uygun fiyatlarla müşterilerine sunan hızlı servis restoranları zinciridir. Hacıoğlu restoranlarının % 45’i franchising sistemiyle işletilmektedir. Bu oran Hacıoğlu franchising sistemi başarısının bir göstergesidir.

Hacıoğlu işletmeci adayları, çalışkanlık, dürüstlük, şahsiyet, hizmet anlayışı ve güven gibi faktörlere dayanılarak seçilmektedir.

Hacıoğlu, restoran işletmecilerinin başarısı ve karlılığın yükseltilmesi için; ürün geliştirme, operasyon, lojistik, eğitim, reklam, kontrol ve denetim, istatistik ve analiz gibi pek çok konularda alanlarında uzman personeliyle destek verir.

İlk restoranı başarı ile işleten işletmeciye genişleyen pazarda aynı başarıyı bir başka restoranda da tekrarlayabilme olanağı tanınır.

HACIOĞLU MARKA DEĞERİ ARTIYOR

YILLIK 2.000.000 USD LİK REKLAM YATIRIMI
Hacıoğlu kendisini büyük kitlelere taşıyan ve marka değerini sürekli arttıran en önemli unsurlardan birinin reklam faaliyetleri olduğunu bilmektedir. Bu amaçla, periyodik olarak ulusal televizyon kanallarına bant ve kuşak için reklamlar verilmekte, birbirinden cazip kampanyalar tüketiciye duyurulmaktadır. Metro, alışveriş merkezleri, ido gibi kamuya açık alanlarda da reklam faaliyetleri sürekli devam etmektedir. Masa üstü yayın kapsamına giren afiş, dergi-gazete ilanları, menü ve fotoğraf çalışmaları da profesyonel bir ajans işbirliğinde Hacıoğlu Reklam Departmanı tarafından yürütülmektedir.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*