Anasayfa / BAYİLİKLER / Hafele Bayilik Verecek

Hafele Bayilik Verecek

Hafele

Hafele

Alman menşeli Hafele, merkez yönetimin 2004 yılında aldığı bir kararla Türkiye pazarında iddialı bir şekilde büyümeye başladı. Bu dönemde İstanbul Dudullu’da bir mağaza açıldı. Aynı zamanda stok bölümü içeren yeni binasına taşındı. Şirket, 2007’de franchise vermeye başladı. Halen 11 ilde 17 mağazası bulunan Hafele Türkiye, bu yıl sonuna kadar 50’ye ulaşmayı hedefliyor.

Franchising sistemiyle açılacak mağazalar için halen Hafele mağazası bulunmayan illerden gelecek talepler değerlendirilecek. Hafele’nin franchise bedeli 250 bin TL. Mağaza büyüklüğü ise 400-600 metrekare arasında değişiyor. Şirket, franchise sahibini iş ortağı olarak kabul ediliyor ve işi birlikte geliştiriyor. Örneğin, franchise verilen ilde ikinci, üçüncü mağaza açılacaksa ilk girişimci tarafından açılmasına öncelik veriliyor.

Hafele mağazalarında tüm mobilya aksesuarlarının yanı sıra çevre dostu çöp kutuları, armatür, köşe kiler sistemleri, fırın altı çekmece, yüksekliği ayarlanabilir masalar, fırın, davlumbaz, engellilere özel mutfak sistemleri, deterjanlık, çekmece içi düzeni sağlayan kaşıklık, şişelik, kravatlık, ayakkabılık, sabunluk, çamaşır sepeti, havluluk, tabaklık gibi binlerce ürün satışa sunuluyor.

Telefon: 0216 528 59 00
Web: hafele.com.tr

Hafele Türkiye Hakkında

Häfele Türkiye, uzman kadrosu ve sektörde eşi bulunmayan geniş ürün yelpazesi ile iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunar.
Ürünlerinde güvenilirlik, tecrübe ve yenilik gibi değerleri ile ön plana çıkan Häfele, mobilya üretiminde kullanılan bağlantı elemanları ve donanımları, mimari donanımlar, elektronik kilit sistemleri, el aletleri, sarf malzemeleri ve teknik danışmanlık alanlarında uzmanlaşmıştır.
Mobilya donanımları konusunda referans kitap olarak gösterilen “Häfele Mobilya Donanımları Kataloğu” 2005 yılında ilk defa Türkçe olarak sektörün kullanımına sunulmuştur.

Güçlü stoklarımız
İstanbul depomuzda binlerce ürün gerek bir adet, gerekse proje adetlerinde sizlere anında sunulmak üzere stoklanmaktadır. Dünyada 30’u aşkın ülkede stokları bulunan Häfele Grubu’nun ana deposu, Almanya’nın Kara Ormanlar Bölgesi’nde bulunan Nagold kasabasındadır. Bu mekanda mobilya ve mimari donanımlar konusunda 100.000’in üzerinde ürün stokta tutulmakta ve günde 3.500’ün üzerinde sipariş işlenmektedir. Nagold’daki stok alanının büyüklüğü, Häfele’ye dünya çapında, hızlı ve kapsamlı tedarik imkanı sağlamaktadır.

Türkiye’de stok ve showroom
Häfele Türkiye’nin müşterilerine daha hızlı ve efektif hizmet sunmak amacıyla, İstanbul, Dudullu’da açtığı 1.200 metrekarelik showroom ve geniş stok bölümünü de içeren yeni binası, yüksek lojistik güç ve organizasyona sahiptir.
Firmanın sunduğu 100.000’in üzerinde ürün çeşidinden örnekler görebileceğiniz showroom alanı, sektördeki trendler ve değişen müşteri ihtiyaçları doğrultusunda periyodik olarak yenilenir.

Tüm iş ortaklarımızı yeni tesisimize ve 12 ay açık fuar özelliğine sahip showroom’umuza bekliyoruz…

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. Van merkezde bayi olmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*