Anasayfa / Şirket Haberlerİ / Basın Bültenleri / Hafele Türkiye tüm yeniliklerle Yapı Fuarında

Hafele Türkiye tüm yeniliklerle Yapı Fuarında

Beylikdüzü Tüyap Fuar ve Kongre Merkezi’nde 24 -28 Nisan 2013 tarihleri arasında gerçekleşecek Uluslararası Yapı Fuarı, yapı sektörüne yön veren öncü firmaları tek bir platformda buluşturacak. Hafele, mobilya, kapı aksesuarı ve donanımlarına dair tüm yeniliklerini paylaşmak için 8. salon 902 numaralı stantta yer alacak.
Tüm yaşam alanlarına özel çözümler sunan aydınlatma ürünleri, yine yaşam alanlarında yerden tasarruf sağlayan kayar kapılar, banyo donanımları ve daha pek çok yeni ürünle Häfele, Yapı Fuarı’nda olacak.

Yapı Fuarı’na uzun yıllardır katılan Häfele, her yıl ürünlerinin yenilikleri ve iyi hazırlanmış standıyla fuar ziyaretçilerinin muhakkak görüp tanımak istediği firma oluyor. Bu yıl da 8. salon 902 numaralı stantta yer alacak Häfele’nin son teknoloji ürünü kapı donanımları olacak. Tüm yaşam alanlarına özel çözümler sunan aydınlatmalar, yine yaşam alanlarında yerden tasarruf sağlayan kayar kapılar ile banyo donanımları, Yapı Fuarı’nda yine birer Häfele klasiği olarak sergilenecek.

HÄFELE HAKKINDA
90 yıllık deneyimi ve güvenirliği ile müşterilerinin ihtiyaçlarına yönelik tasarlanan ve geliştirilen ürünler sunan Häfele, İstanbul Dudullu’da bulunan merkez mağaza ve stok alanlarını içeren tesisleri ve yurt çapında konumlanan franchise mağazalarıyla iş ortaklarına ve son tüketiciye daha hızlı ve verimli hizmet sunmayı hedefliyor. Türkiye pazarında mobilya, kapı aksesuar ve donanım alanlarında hizmet veren Häfele, uzman kadrosu ve sektörde eşi bulunmayan 100 binin üzerinde farklı üründen oluşan geniş yelpazesiyle iş ortaklarının ihtiyaçlarını karşılayacak en uygun çözümleri tek elden sunuyor.

Ayrıntılı bilgi için:
Aslıhan Işın
T. +90 216 528 59 00
F. +90 216 528 59 30
aslihan.isin@hafele.com.tr
info@hafele.com.tr
www.hafele.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*