Anasayfa / BAYİLİKLER / Halı dükkanı nasıl açılır

Halı dükkanı nasıl açılır

halıcı

halı dükkanı nasıl açılır

Halı dükkanı açarak iş kurmak istiyorsanız halı bayiliği almanızı tavsiye ediyoruz. Halı bayiliği veren firmaların listesi aşağıda ve bu konuda firmaların ana merkezleriyle görüşerek kar oranları hakkında da bilgi almanızı tavsiye ediyoruz.

Royal Halı Dükkanı açmak : 2005 yılında, Gaziantep’in tanınmış ailelerinden Nakıboğlu Ailesi tarafından, Türkiye’nin önde gelen sanayi kuruluşlarından NAKSAN Holding bünyesinde faaliyete geçirilen Royal Halı, teknolojinin en son olanaklarıyla şekillenen teknikdonanımıve uzman kadrosu ile faaliyet göstermektedir. Türk kültürünün yapıtaşlarından biri olan ve hayatımızın her alanında, binbir renk ve desen alternatifiyle özel bir yer edinen halı, günümüzde bir fon oluşturmanın ötesinde, önemli bir tasarım objesine dönüşürken, Royal Halı markası altında yepyeni yüzlere bürünerek mekanlara kişilik katma misyonunu üstlenmektedir. Royal Halı özgün tasarımları, kullandığı farklı malzemeleri ve ileri teknolojisiyle ‘yenilikçi’ bir marka olarak dekorasyon dünyasında iddialı bir şekilde öne çıkmaktadır. Kendi üretimi iplikleriyle ve yün, akrilik, tufty , bukle halı gibi pek çok dokuma tekniğinin yer aldığı özgün tasarımlarıyla her türlü zevke hitap eden Royal Halı, farklı ebatlarda ürettiği halılarıyla, maksimum müşteri memnuniyeti sağlamayı ilke edinmiştir. 2009 yılında üretimine başlanan ve büyük beğeni kazanan Natura Koleksiyonu’nda kullanılan 3 boyutlu, gerçekçi desenler markanın tasarım yeniliklerine güzel bir örnektir.

Royal Halı bayiliği almak istiyorsanız. Royal halı’nın bölge bayileriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Size en yakın olan ili arayıp iletişime geçebilirsiniz.
www.royalhali.com

Padişah Halı Dükkanı açmak : Padişah, Kasım 2004 tarihinde Erdemoğlu Şirketler Topluluğu tarafından sektöre kazandırılmış bir markadır. Halı sektörüne genç ve dinamik bir marka olarak katılan Padişah, farklı tasarımları ve ekonomik fiyatları ile Türkiye’de herkes tarafından tanınan bir marka haline gelmiştir. Bugün Padişah firması, ileri teknoloji ile üretilen yüksek kaliteli ürünlerini 19 bölge bayisi ve 1100′ü aşkın perakende satış noktasıyla Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırıyor. Başlangıcından bugüne değin geçen kısa zaman sürecinde gerçekleşen bu süratli pazar yapılanmasına paralel olarak gerçekleştirilen teknolojik yatırımlarla Padişah firması şu anda yıllık 4 milyon m2 ye yaklaşan üretim ve satış rakamlarıyla sektörün en büyük iki markasından biri konumuna gelmiştir.

Padişah Halı bayiliği almak istiyorsanız. Padişah halı’nın bölge bayileriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Size en yakın olan ili arayıp iletişime geçebilirsiniz.
Buradaki linkten size en yakın bölge bayisine ulaşabilirsiniz.

Merinos Halı Dükkanı açmak : Merinos Halı markalaşma aşamasında büyük yollar almış, 47 ülkede temsil edilen dev bir kuruluştur. 1990 yılından itibaren yaptığı yatırımlar ve başarılı pazarlama stratejileriyle Merinos Halı Türkiye de parça halı sektöründe lider, dünyada ise ikinci sırada yer almaktadır. Bayilik talebi için firmanın websiteni ziyaret etmelisiniz.

Web Sitesi : www.merinos.com.tr

Kaşmir Halı Dükkanı açmak : 60.000 m2 lik bir alan üzerinde kurulu olan Kaşmir Halı, modern teknolojiyle donatılmış tesislerinde 16 farklı kalitede üretim yapmaktadır. Yılda 6 milyon metrekare üretim hacmine sahip olan Kaşmir Halı 2008 – 2009 yılında üretim kapasitesini 12 milyon metrekareye çıkarmayı hedeflemektedir.Her bütçeye ve her beğeniye yönelik geniş ebat, desen ve renk çeşidiyle hizmet veren Kaşmir Halının misyonu, üretimden satışa ve satış sonrası hizmete kadar tüm aşamalarda en yüksek kaliteyi sağlamaktır. Yurtiçinde 12 bölge bayii ve 1200′ün üzerinde satış noktasıyla hizmet veren Kaşmir Halı, teknolojik gelişmeleri günü gününe takip eden, üretimini en son teknolojiye sahip üretim teknikleriyle gerçekleştiren ve teknolojik üstünlüğü sayesinde de dünya standartlarında üretim yapan bir kuruluştur.

Kaşmir Halı bayiliği almak istiyorsanız. Kaşmir halı’nın bölge bayileriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir. Size en yakın olan ili arayıp iletişime geçebilirsiniz.

www.kasmirhali.com.tr

Pierre Cardin Halı Dükkanı açmak : Naksan Holding bünyesindeki Pierre Cardin Halı, 5 milyon Euro yatırımla üretim kapasitesini yüzde 60 artırdı.Şirket, 200′ü konsept ve showroom olmak üzere 500 yeni bayi açarak yaklaşık bin 500 kişiye istihdam sağlayacak. Bölge bayiliği oluşumunu büyük ölçüde tamamladıklarını aktaran Pierre Cardin Halı Yönetim Kurulu Üyesi Cihan Dağcı, 500 yeni bayi açacaklarını söyledi. Dağcı, “Üretim kapasitemizi yüzde 60 oranında artırmak için 5 milyon Euro yatırım yaptık. Yeni koleksiyonlarımızda 10 farklı kalite ve 130′a yakın desen sunuyoruz. Beğeni toplayan modellerimiz bayilik ağımızla Türkiye’nin dört bir yanına ulaştıracağız. 200′ü konsept ve showroom olmak üzere 500 yeni bayi açılarak, bin 1500 kişiye istihdam sağlanacak.” dedi.Pierre Cardin Halı, koleksiyonlarını Türkiye’nin dört bir yanına ulaştırmak için bölge bayiliği yapılanmasını büyük ölçüde tamamladı.Geçtiğimiz hafta Asya Halı ile Ankara Bölge Bayiliği’nin açılışını yapan şirket, İstanbul’a da ABK Halı ile merhaba dedi. İstanbul’da özellikle 3 boyutlu görünüme sahip modelleri öne çıkaran şirketin, on farklı koleksiyonda sunulan modelleri içinde en çok dikkati İstanbul’un simgesi haline gelmiş Kız Kulesi ve Ortaköy manzaralı halıları çekiyor.

www.pierrecardinhali.com

Saray Halı Dükkanı açmak : Türkiye’nin lider makine halısı üreticisi Saray Halı’nın temeli 1972 yılında atılmıştır. Saray Halı; gerçekleştirdiği başarılı ve büyük atılımlar sonucunda üretim kapasitesi, ürün çeşitliliği, ihracatı ve teknolojik üstünlükleriyle bugün makine halısı sektörünün en güçlü ve lider kuruluşlarından birisi olmayı başarmıştır. Başarılı ve istikrarlı çalışmalar ve yatırımlarla sürekli büyüyen Saray Halı’nın, turizm, tarım ve hayvancılık sektörlerindeki işletmelerinde yaklaşık 2.500 kişi istihdam edilmektedir. Sürekli gelişim ilkesiyle her geçen gün yenilenip, sektöründe lider konumunu sürdüren Saray Halı 50’yi aşkın dünya ülkesine de ihracat yapmaktadır. Saray Halı Anonim Şirketi; İstanbul’da faaliyetini sürdüren Genel Müdürlüğü, 17 ilde teşkilatlanmış Pazarlama Bölge Müdürlükleri, Almanya’da kurulu Avrupa Satış Temsilciliği ve 1000’in üzerinde satış bayisi ile Türkiye’nin en büyük makine halısı üreticisidir.

Saray Halı bayiliği almak istiyorsanız. Saray halı’nın bölge bayileriyle iletişime geçmeniz gerekmektedir.
www.sarayhali.com.tr

Hakkında iskurun

6 yorum

 1. ben Gaziantep ten baki halı toptan alım satım işlerine yapıyorum emın olun fiyatları duyunca anlarsınız ilgilenen arkadaşlar arasın 05436047845

 2. hemşeerim hiç bulaşmaıyn bu işe lokanta açsanıx daha iiyidir

 3. carpet ofiice

  çeşitli markların bulunduğu zengin konsepte sahip halı mağazası açmak isteyen ilgili arkadaşlar..
  (0541 731 65 58) numaralı telefondan ulaşabilirler..
  Utku AYVAT

 4. bolu da farklı markaları bir arada bulunduran büyük bir halıcı açmak istiyoruz, ama kar marjları ve pazarlama anlamında bir fikrimiz yok, yardımcı olursanız sevinirim. şimdiden telekkürler….

 5. ben denizlide yaşıyorum burda merkezde halı mağazası acmayı düşünüyorum nasıl yapacagımı bilmiyorum bana yardımcı olabilirmisiniz

 6. Kar oranları

  Halı dükkanlarında illa ki marka mı açmak gerekiyor. Halı işi kuranlardan bu konu hakkında yorum yazmalarını bekliyoruz.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*