Anasayfa / BAYİLİKLER / Bayilik veren firmalar / Hediye Denizi Bayilik Veriyor

Hediye Denizi Bayilik Veriyor

HediyeDenizi.com bayilik Veriyor. HediyeDenizi.com’un 2012 yılında 100 adet bayisi bulunuyor ve 2013 yılı hedefi ise 100 yeni bayilik vermek. Hediye Denizinden bayilik almak ve ürünleri satmak hakkındaki yazısı aşağıda yayınlanmaktadır.

HediyeDenizi.com bayiliği ile e-ticarette farklı olun

HediyeDenizi.com bayisi olmak sitenizin içeriğini zenginleştirir, dolayısıyla ziyaretçi trafiği ve satışı direk etkiler. HediyeDenizi.com bayileri
ürün bilgilerini ister manuel seçerek sitelerine giriş yapar, ister otomatik olarak XML, EXCEL, WebServis gibi yöntemlerle elde edip
güncelleyebilirler. HediyeDenizi.com XML veri transferleri, teknik destek ve diğer tüm masraflar için bayilerinden bir defaya mahsus olarak
100 usd sembolik üyelik ücreti talep etmektedir. Sonraki süreçte ise herhangi bir yenileme masrafı bulunmamaktadır. Bu meblağ bayiliğin onaylanmasını takiben tahsil edilir. Ödemelerinizi banka hesaplarımıza yaptıktan sonra lütfen bilgi veriniz.

HediyeDenizi.com bayisi olduğunuz andan itibaren bu linkteki  ürünleri bayi özel fiyatınızla( %30 iskontolu olarak ) satın alabilir, satın aldığınız ürünleri anlaşmalı fiyatlarımızla kargo – gün içi kurye – express kurye seçenekleri ile teslim edilmesini talep edebilir veya ofisimizden maliyetsiz olarak kendiniz teslim alabilirsiniz. Ödemelerinizi ise kredi kartı – havale veya paypal yöntemi ile kolayca gerçekleştirebilirsiniz. Bayiler özel indirim ve kampanyalardan yararlanamazlar. HediyeDenizi.com ‘ dan bayi özel fiyatı ile yaptığınız alışverişler ücretsiz hediye paketi ve hediye notu ile Türkiye içinde dilediğiniz adrese gönderilir. HediyeDenizi.com ekibi, sizin en etkili ve en karlı şekilde programdan faydalanmanız için her dönemde sizinle birebir irtibatta olacak, fikir ve önerilerinizi değerlendirecektir.

HediyeDenizi.com bayisi olduğunuz andan itibaren bayilik hesabınızla HediyeDenizi.com üzerinden bayi özel fiyatıyla alışveriş yapmaya başlayabilir, satın aldığınız ürünleri anlaşmalı fiyatlarımızla kargo – gün içi kurye – express kurye seçenekleri ile teslim edilmesini talep edebilir. Veya ofisimizden maliyetsiz olarak kendiniz teslim alabilirsiniz.

Ödemelerinizi ise kredi kartı-kapıda ödeme-havale gibi çeşitli yöntemlerle kolayca gerçekleştirebilirsiniz. HediyeDenizi.com dan bayi özel fiyatı ile yaptığınız alışverişler ücretsiz hediye paketi ve hediye notu ile Türkiye içinde dilediğiniz adrese gönderilir. HediyeDenizi.com ekibi, sizin en etkili ve en karlı şekilde programdan faydalanmanız için her dönemde sizinle birebir irtibatta olacak, fikir ve önerilerinizi değerlendirecektir.

Başlamak için kurumsal@hediyedenizi.com adresine bayilik talebinizi içeren bir yazı ile web sitesi adresinizi, firma bilgilerinizi, HediyeDenizi.com a üye olduğunuz e-mail adresinizi ve veri indirmek istediğiniz ip numaranızı bize bildirmeniz yeterlidir.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*