Anasayfa / Şirket Haberlerİ / Basın Bültenleri / Herbalife’tan Herbal Aloe Bakım Serisi

Herbalife’tan Herbal Aloe Bakım Serisi

Herbalife’ın yeni Herbal Aloe Bakım Serisi ile muhteşem saçlar ve parlak bir cilde sahip olun. Etkinliği bilimsel olarak kanıtlanan Herbal Aloe Bakım Serisi içeriğindeki Aloe Vera, zeytinyağı, papatya ekstresi, Afrika Shea yağı ve deniz tuzları sayesinde baştan aşağı muhteşem görünmeniz için tasarlandı …
Sağlıklı yaşam sektörünün lider markası Herbalife’tan tüm ailenizin kullanımına özel yeni bir saç ve cilt bakım serisi… Saçları güçlendiren, cildi nemlendiren, ferahlatıcı kokusuyla doğadan ilham alan yeni Herbal Aloe Bakım Serisi ile cildiniz tepeden tırnağa ışıldarken, muhteşem saçlara sahip olacaksınız.

Herbal Aloe Bakım Serisi

Etkinliği bilimsel olarak kanıtlanan Herbal Aloe Bakım Serisi, güçlendirici şampuan, güçlendirici saç kremi, el ve vücut şampuanı, banyo ve vücut sabunu, el ve vücut losyonu, rahatlatıcı jel olmak üzere 6 üründen oluşuyor.
Tedavi edici ve cilt için faydalı özellikleri nedeniyle üç bin yılı aşkın süredir kullanılan Aloe Vera, yüksek oranda E vitamini içeren zeytinyağı, özellikle kuru /hassas ciltler için rahatlatıcı-ferahlatıcı etkisi ile papatya ekstresi, cildin esnekliğini artırırken aynı zamanda nemini korumasına yardımcı olan Afrika Shea yağı ve deniz tuzları gibi doğal içeriklere sahip Herbal Aloe Bakım Serisi sülfat, paraben, ilave boya ya da renklendirici ise içermiyor…

Herbal Aloe Bakım Serisi Ferahlatıcı kokuya sahip
Bu ferahlatıcı kokuyu yaratırken, Aloe Vera bitkisinin nemlendirici, tazeleyici, iyileştirici özelliklerini dikkate aldıklarını söyleyen Herbalife Dış Beslenmeden Sorumlu Global Pazarlama Direktörü Jacquie Carter, böylece, suyu çağrıştıran, yeşil, ferah, dinlendirici bir koku olan ‘Rahatlatıcı Aloe’ kokusunun ortaya çıktığını dile getiriyor.
Baştan aşağı muhteşem görünmeniz için tasarlanmış 6 ürün

GÜÇLENDİRİR VE YUMUŞATIR
-Güçlendirici Şampuan ve Saç Kremi: İçeriğindeki güçlendirici / hidrolize buğday proteini ile saçları korur, onarır ve güçlendirir. Güçlenen saçlar daha yumuşak ve ipeksi bir his kazanır. Tek bir kullanımdan sonra bile saçları 10 kat güçlendirir, saç kırıklarını yüzde 90 azaltmaya yardımcı olur.¹ Renk koruyucu formüle de sahiptir.

TAZELER VE CANLANDIRIR
-El ve vücut şampuanı: İçeriğindeki bitkisel kaynaklı temizleyiciler ile cildin doğal ve faydalı yağlarını yok etmeden, cildi nazikçe temizler. Ayrıca çöl bitkileri ekstrelerinin karışımına sahip içeriğiyle, cilt sağlığının korunmasına da yardımcı olur.
-Banyo ve vücut sabunu: İçeriğindeki Aloe Vera, zeytinyağı ile A, C ve E vitaminlerinin karışımı ile cildi besler. Cilt için faydalı yağları yok etmeden, temizler. Hassas formülü sayesinde her gün kullanılabilir. Ferahlatıcı kokuya sahiptir. El ve yüz yıkama için de uygundur.

NEMLENDİRİR VE BESLER
-El ve Vücut Losyonu: Cildinizin uzun süre nemli kalmasına yardımcı olur. Tüm gün boyunca, cildi nemlendirdiği klinik olarak kanıtlanmıştır. Tek bir kullanımdan sonra bile ciltteki nem oranını ortalama yüzde 100 artırır.² İçeriğinde bulunan Aloe Vera ve Afrika Shea yağı hızla emilir, cilde yumuşaklık ve pürüzsüzlük kazandırır.
-Rahatlatıcı Jel: Parfümsüz formüle sahip jel, cildi nemlendirmek ve rahatlatmak amacıyla Aloe Vera ile cilt bakımı sağlayan bitkisel ekstreler içerir. Sürülmesi kolaydır. Cildi daha pürüzsüz ve yumuşak yaptığı kanıtlanmıştır.
Herbalife Bağımsız Distribütörleri aracılığı ile satın alabileceğiniz Herbal Aloe Bakım Serisi’nde yer alan ürünlerin, hediye ve seyahat için ideal mini boy (50ml) alternatifleri de bulunuyor. Ürünlerinin önerilen satış fiyatları ise şöyle:

Şampuan (250ml): 22,62 TL
Saç Kremi (250ml): 22,62 TL
El ve Vücut Şampuanı (250ml): 22,85 TL
Banyo ve Vücut Sabunu (125g) : 15,13 TL
El ve Vücut Losyonu (200ml): 22,4 TL
Rahatlatıcı Jel (200ml ): 22,40 TL
Karışık Paket (x5 – 50ml): 70,96 TL
6’lı Mini Paket (Şampuan) (x6 – 50ml ): 85,36 TL
6’lı Mini Paket (Saç Kremi) (x6 – 50ml): 85,36 TL
6’lı Mini Paket (El ve Vücut Şampuanı) (x6 – 50ml): 86,16 TL
6’lı Mini Paket (El ve Vücut Losyonu) (x6 – 50ml): 84,42 TL
6’lı Mini Paket (Rahatlatıcı Jel) (x6 – 50ml): 84,42 TL

Herbalife International Ürünleri Tic. Ltd. Şti
Recep Peker Caddesi, No:23/A
34725 Kızıltoprak , İstanbul
Tel: +90 (0)212 245 33 23
Web: herbalife.com.tr

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. Herbal Aloe Bakım Serisi

    Herbal aloe bakım serisinin güçlendirici şampuanını kullanıyorum. Saçlarım şimdi daha yumuşak ve parlak. Saçı güçlendiriyor ve ipeksi bir görünüm kazandırıyor. Ayrıca harika bir kokusu var. Cılız ve yıpranmış saçlara birebir.

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*