Anasayfa / Genel / Hobi Evleri ile iş fikirleri

Hobi Evleri ile iş fikirleri

iş fikirleri

iş fikirleri

Hobi Evleri ile iş fikirleri

Özellikle günümüz iş dünyasının stresinden sıyrılarak hafta sonlarını doğada değerlendiren iş adamları bu tarz yapıları çok seviyor. Hobi evleri yapımı kolay ve çabuk kurulabilecek özelliklere sahip. Bu evleri yapmak iş fikirleri arayanlar için ideal bir çözüm olabilir.

Hobi evleri villa sahiplerinin, iş adamlarının ve çalışan kesimlerin dikkatini çekmesinin sebebi, hafta sonunda kendi ufak evinde ve doğanın içinde vakit geçirme isteğinden kaynaklanıyor.

Bir ara Ankara’da yapılan devamında İstanbul’da da yapılan hobi bahçelerinin içinde basit tarzda hobi evleri kurulduğunu biliyoruz. Bu evler ilave ek özellikler bakımından yetersiz kaldığı için evleri alanlar istedikleri
özellikleri kendileri eklemek zorunda kalıyorlardı.

Hobi evlerine bir örnek Mimar Michael Fitzhugh tarafından şu sıralar tasarım sitelerinde boy gösteriyor.
Michalel’in sloganı bir günde kır evi. Bu iş fikrinde Michael evleri ek özellikler ekleyerek satıyor.
Örneğin şömine ve açıkhava duşu gibi. İş fikrinin hayata geçireleceği yerler İstanbul’a yakın illerdeki köylerde olabilir. Buralarda ki tarlaların büyük kısmı boş ve değerlendirmeye açık. Bu tarlaları hem ufak dönümler halinde kiralayabilir

hem de üstlerinde hobi evlerinizi de pazarlayabilirsiniz.

Hobi evlerinizi kendiniz yapmak zorunda değilsiniz, bu evleri rahatlıkla kamelya üreticilerine yaptırabilirsiniz. İlave bir kaç özellik onlar için zor olmayacaktır. Fiyatlandırma da ise 2-3 farklı fiyat modeli oluşturabilirsiniz.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*