Anasayfa / EK GELİR / İçli köfte siparişi ve içli köfte satışı

İçli köfte siparişi ve içli köfte satışı

İçli köfte yapımı, içli köfte hazırlanması ve içli köfte paketlemesi ile ilgili bilgileri araştırdıktan sonra karşımıza yemek sektöründe ilginç bir fikir çıktı. Bir çok çiğ köfteci şubesinin içli köfte yapımı zor olduğu için satmadığını fark ettik. İçli köfte hazır ve paket halinde ise çiğ köfteciler tarafından pek benimseniyor. Oysaki günlük taze bir şekilde onlara içli köfteler toptan olarak sunulursa satışını yapabileceklerini belirtiyorlar.

İçli köfte en çok çiğ köftecilerde rağbet gören bir gıda ürünü. Bu yüzden içli köfte siparişi almak istiyorsanız bir önceki konuda yazdığımız pazarlamaya ilave olarak listenize ilçenizdeki çiğ köftecileride ilave etmeye başlayabilirsiniz. Anlaştığınız esnaflara günlük ve taze üretimler gerçekleştirirseniz bu işi hem evinizden yapabilir hemde para kazanabilirsiniz.

içli köfte

içli köfte

 

Hakkında iskurun

4 yorum

  1. çok güzel içli köfte yaparım sipariş vermek için tel 05012049901
    muğla fethiye

  2. merhabalar,
    içli köfte sevmeyen olur mu?Hadi bakalım sizlerde içli köftelerimizin tadına bir bakın …Sonrada yorumlarınızı bekliyoruz…Bizlere 1969selma@windowslive.com adresinden ulaşabilirsiniz..
    keyif ve sevgiyle kalın…

  3. GAZİANTEPLİYİM YÖREMİZİN USULUNE GÖRE EVDE İÇLİ KÖFTE YAPIYORUM AVCILAR/İSTANBULDA OTURUYORUM SİPARİŞ ALIRIM AYNI GÜN TESLİM OLUR TLF:0506 691 34 75

  4. mrb ben aynur izmir balçova yaşıyorum evimde hijjenik koşullarda içliköfte çigköfte çok güzel yaparım çevrem tarafımdan cok beyeniliyor özel günleriniz toplantılatınız için sipariş alınır irtibat:05318334613

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*