Anasayfa / BAYİLİKLER / İddaa Bayilikleri Veriliyor

İddaa Bayilikleri Veriliyor

spor_toto

Yeni İddaa bayilikleri vermeye hazırlanan Spor Toto Teşkilatı, ‘Seyyar İddaa’ bayilikleri için çalışmalarını sürüyor. Plaj, statların çevresi ve alışveriş merkezleri gibi bayi bulmanın zor olduğu yerlerde, seyyar bayi uygulamasıyla sporseverlere her yerde bahis oynama şansı verecek olan Teşkilat, hukuki altyapısını tamamladığı projenin, uygulamaya yönelik detayları üzerinde çalışıyor. Bayilik Şube Müdürü İrfan Tanyeri, seyyar İddaa bayiliği ile ilgili hasılat teminatı ve sözleşme bedelinin ne olacağı konusunda henüz çalışmaların tamamlanmadığını söyledi. Bu arada bu ay İddaa bayisi bulunmayan 70 ilçe ile nüfusu kalabalık 100’e yakın beldede bayilik verilecek. Son dönemde İddaa bayiliği verilmesine yönelik ihbarların artmasının ardından, şubatta yayımlanan bir genelgeyle noter huzurunda kura çekilerek bayilik verme yoluna giden Teşkilat, başvuru sahiplerinden 250 TL bedel talep edecek.

Noter Çekilişi

Teşkilat, kura sonrasında bayilik hakkını kazanan firmalardan hasılat teminatı olarak 13 bin dolar, terminal bedeli olarak 3 bin 300 dolar alacak. Şu anda 4 bin İddaa bayisi bulunuyor. Inteltek’le yapılan anlaşmaya göre, Spor Toto’nun 2019 yılına kadar bu sayıyı 6 bine çıkarma hakkı bulunuyor.

Sanal bayilik verilecek

SPOR Toto Teşkilatı, sanal bayilikler verecek. Şu ana kadar 10’un üzerinde sanal bayilik başvurusunun yapıldığı Spor Toto Teşkilatı, sanal bayilik alacak olan şirketlerden 1 milyon dolar hasılat teminatı, 150 bin dolar ise sözleşme bedeli talep edecek. Şu anda bilyoner.com ve nesine.com olmak üzere iki sanal bayi aracılığıyla İddaa oynanabiliyor.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*