Anasayfa / BAYİLİKLER / İdilbaby Bayilik Şartları

İdilbaby Bayilik Şartları

İdilbaby Bayilik

1984 yılında tekstil sektörüne atılan kurucularımız, ilk 15 yılımızda yerli ve yabancı markalar için üretim gerçekleştirmişlerdir. Bu süreçte edindiğimiz tecrübe ve sektörel bilgilerimiz doğrultusunda, 1998 yılında kendi markamız olan idilbaby‘yi yarattık. Artık sadece kendi markamız için; yıllık milyonlarla ifade edilen parça üretimimiz, modern üretim ve satış tesislerimiz ve dünyaya ihraç ettiğimiz üstün kalitemizle, Türkiye’nin en büyük, modern ve iddialı bebek giyim firmaları arasında olmanın gururunu yaşıyoruz.

0-4 yaş grubu bebek giyiminde, annelerin güvenle giydirecekleri, bebeklerin sağlıkla büyüyecekleri kıyafetler üretiyoruz. Bebeklerin dış görünüşüne önem veren anneler için özenle hazırlanan kıyafetlerimizin tümü ipliğinden çıtçıtına kadar, hassas tenlere zarar vermeyecek kumaşlardan ve hepsi anti-alerjik özelliğe sahip aksesuarlardan üretiyoruz.

İdilbaby Bayilik Şartları

Idilbaby Mamino mağazalarında yeni doğan bebekten dört yaşına kadar çocukların ihtiyaçlarına yönelik kıyafet ve aksesuarlar satılıyor. Ayrıca organik ürün grubu da var. Idilbaby’in 19 mağazası bulunuyor. Bunların altısı bayilik sistemiyle açılmış.

Şirket bu yıl altı mağaza daha açacak. Bayilik yatırım şartları yatırımcılarla yapılacak görüşmelerde açıklanıyor.

Telefon: 0216 392 99 77
E-posta: sanaldestek@idilbaby.com

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. bayilik şartlarıızı mail olarak alma şasımız var mı samsundan arıyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*