Anasayfa / BAYİLİKLER / İkbal Restoranları Bayilik Veriyor

İkbal Restoranları Bayilik Veriyor

İkbal Restoranları Bayilik

İkbal Bayilik

İkbal franchising sistemini, kendi bünyesinde uygulayabilecek deneyime sahip yenilikçi ve gelişmeye açık bir girişimci olmak aradığımız kriterlerdendir. Şüphesiz diğer ön koşul ise gerekli yatırımları yapabilecek işletme sermayesine sahip olmaktır. Bu kriterlere uygun başvuru sahibiyle sözleşme imzalandığı takdirde İkbal Gıda franchise sistemine dahil olmaktadır.
İKBAL’in Franchise ortaklarına sunduğu hizmetler:
Konusunda uzman ve yetişkin kadrosu ile franchising ekibimiz şu hizmetleri vermektedir:

YER SEÇİMİ: İkbal restoranı açmak isteyen yatırımcıların, açmayı düşündükleri yer ile ilgili olarak araştırmalar yapılmakta olup, çıkan sonuçlar çerçevesinde açılış kararı alınmaktadır.

TEKNİK DESTEK: Yatırım kararı verildikten sonra mimari proje, ekibimiz tarafından hazırlanmakta olup, onaylanan projenin her safhasında kontrol ve denetim hizmeti verilmekte ve koordinasyon sağlanmaktadır.

EĞİTİM: Eğitim ekibimiz tarafından yatırımcı dahil olmak üzere tüm personel, ürünlerin hazırlanması, sunumu, hijyen standartları ve uygulamaları konularında teorik ve uygulamalı olarak eğitim programlarına alınmaktadırlar.

LOJİSTİK VE SATINALMA: Restoranların ihtiyacı olan her türlü ürün, İkbal kalitesiyle ve hijyenik koşullarda restoranlarımıza ulaştırılmaktadır.

OPERASYON DESTEĞİ: Restoranlarımız uzman kadrolarımız tarafından belirli sürelerde ziyaret edilmekte olup, işletmenin karlılığını artıracak her türlü faaliyet yapılmaktadır.

YATIRIMCILARDA ARANAN ÖZELLİKLER: İKBAL franchising sistemini kendi işletmesinde uygulayabilecek deneyime sahip, yenilikçi ve gelişmeye açık bir girişimci olmak öncelik verdiğimiz kriterlerdendir. Kuşkusuz, bir diğer ön koşul da gerekli yatırımları yapabilecek güce ve işletme sermayesine sahip olmaktır.

İKBAL FRANCHISING MİSYONU:
Geleneksel Anadolu lezzetini dünyayla tanıştırarak geleceğe taşımak.
İKBAL FRANCHISING VİZYONU:
Lider Türk restoran zinciri olarak bir dünya markası haline gelmek.
Daha detaylı bilgi almak için lütfen “Franchise Başvuru Formu” nu doldurun, biz sizi arayalım.

İkbal Gıda A.Ş. Genel Müdürlük

Adres: Yenişehir Mahallesi Gökdoğan Sokak No:1 34779
Ataşehir / İSTANBUL

Tel: 0216 456 90 05

Fax: 0216 456 90 11

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*