Anasayfa / Genel / İlginç E Ticaret Fikirleri Aranıyor

İlginç E Ticaret Fikirleri Aranıyor

İlginç E Ticaret Fikirleri : E-Ticaret Konferansı ve Fuarı kapsaınnıda düzenlenen yarışmada “E-ticaret girişiminizi çağrı merkezinizi kullanarak nasıl kâra geçirebilirsiniz?” sorusuna en yaratıcı cevap aranıyor.

Aklınızda iyi bir e-fikir mi var? Bu kapsamda iyi e-ticaret fikirlerinin arandığı E-ticaret Konferansı ve Fuarı, e-ticaret alanındaki en yaratıcı fikirler için fırsat yaratıyor. 31 Mayıs’ta gerçekleştirilecek fuara dönük düzenlenecek ‘E-fıkir Yarışması’ kapsamında bir e-ticaret şirketinin kurulma ve kâra geçirilme sürecinde çağrı merkezini en iyi şekilde kullanan fikirler değerlendirilecek.

Kazanan fikrin sahibi ise MacBook Pro kazanacak. Yarışmaya e-ticaret hizmeti veren kurumların ve girişimcilerin yanı sıra farklı meslek gruplarından üniversite öğrencilerine kadar geniş kapsamlı bir katılım bekleniyor.

Yarışmaya katılmak isteyen adayların www.callcenterlife.com.tr adresindeki katılım formunu 30 Nisan’a kadar doldurmaları gerekiyor. Katılımcılar hazırladıklan projenin sektörünü, iletişim kanallarını, pazarlama yöntemi, hedef kitle, siparişlerin alınış biçimini ve lojistik yöntemini istedikleri gibi belirleyebiliyorlar.

Bu unsurların dışında projeyi kâra geçirme aşamasında yararlanılacak olan çağrı merkezinden dış kaynak hizmeti şeklinde yararlanıp yararlanılmayacağı, çalışan sayısı, çalışma zamanı ve projenin içeriğini etkileyecek diğer değişkenlerin de açıklanması tekleniyor. Özellikle maliyetler ve bütçelendirme unsurları değerlendirme aşamasında önem taşıyor. Kazanan kişi veya takım Haliç Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan E-Ticaret Konferansı ve Fuarı’nda ödüllendirilecek.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*