Anasayfa / BAYİLİKLER / İlkon Emlak Franchise alarak iş kurabilirsiniz

İlkon Emlak Franchise alarak iş kurabilirsiniz

Emlak danışmanlığı işinde rahatça kazanmak ister misiniz?

Minumum yatırımla maksimum kazanmak istiyorsanız, kendi kuracağınız bir işte boş yere çabalamak yerine, önünüzdeki fırsatları iyice inceleyip risk almadan kazanacağınız bir franchise’a sahip olmalısınız.

Risk taşımayan bir franchise işine sahip olmanın ise için üç şartı var. Birincisi, kazandığınızı franchise verenle paylaşarak yaptığınız işten ziyanlı çıkmayın. İkincisi, iş ve iletişim desteği olmayan franchise alarak tek başınıza kalmayın. Üçüncüsü de, franchise sisteminin giderlerinden dolayı paranız sürekli boşa gitmesin. Atacağınız bu önemli adımda bu üç maddeyi iyice anlamanız gerekiyor.

ilkon

ilkon emlak

İLKON teknolojiyi etkin kullanıldığından iyice pratik ve masrafsızdır. İLKON ile minumum yatırımla ciddi bir altyapıya sahip olabilir, imkansız olarak gördüğünüz her şeyi başarırsınız.

Kazancınızın %100’ü size kalarak, iş ve iletişim desteği alıp özgürce her yerde emlak ve işletme danışmanlığı yapabilirsiniz.

Sizleri, İLKON’un online emlakçılığı mümkün kılan franchise sistemini yakından tanımak ve sizler adına çalışan ekibimizi görmek için genel merkezimize bekliyoruz.
Kazançlı Emlakçılık Seminerlerine katılım formunu doldurarak sistemimizi yakından inceleyin. Ayrıca Seminerler, Franchise ve Temsilcilik hakkında veya diğer konularda her türlü sorunuzu telefon, mail ve faks kullanarak çağrı merkezimize ulaştırabilirsiniz.

Web sitesi : emlak.ilkon.com

Adres : İnönü Caddesi Miralay Şefik Bey Sokak No:17 Kat:6 Gümüşsuyu Taksim İstanbul Türkiye

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*