Anasayfa / BAYİLİKLER / İngilizce Dil okulu Wall Street Institute Franchising veriyor

İngilizce Dil okulu Wall Street Institute Franchising veriyor

İngilizce Dil okulu

İngilizce Dil okulu

Wall Street Institute Franchising veriyor

WSI International

İngilizce Eğitiminde devrim yaratan ‘Blended Metot’ ve ‘Kişiye Özel’ eğitim sistemi ile dünyanın en büyük İngilizce dil okulu haline gelen Wall Street Institute, 27 ülkede 400′den fazla merkezde her yıl 200 bini aşan öğrencisine İngilizce’yi kolayca öğrenme ve konuşabilme imkanı sunmaktadır.

Franchise Modeli ile İlgili Genel Bilgiler:

Franchise giriş bedeli bir defaya mahsus olmak üzere alınmaktadır. Franchise giriş bedeli bölgenin potansiyeline göre değişmektedir.
Pazarlama katkı bedeli: Yatırımcı her ay yaptığı ciro üstünden 7% pazarlama katkı bedeli ödemektedir.
Franchise royalty ücreti: Aynı şekilde yatırımcı aylık cirosunun 10%’sini royalty olarak ödemektedir.

Bir WSI merkezinin yatırım maliyeti açılacak merkezin büyüklüğüne (Minimum 350 m2 net alan gereklidir), mekanın iç fiziki şartlarına göre değişebilmektedir. Bununla birlikte yatırımcının yeteri kadar bir kaynak ayırması öngörülür.

Wall Street Institute’ a ulaşan tüm başvurular dikkate alınır, incelenir ve 48 saat içerisinde geri dönüş yapılır. Ön değerlendirme aşamasında Wall Street Institute International’ ın belirlediği franchise kriterleri belirleyicidir. Franchise başvurusu yapan kurumların organizasyonel, operasyonel ve finansal alanlardaki profili; geçmiş faaliyetleri ile birlikte incelenir.

Siz de Wall Street Institute ailesinin bir parçası olmak, karlı ve prestijli yatırım yapmak istiyorsanız, ücretsiz hattımızı arayabilir veya franchise@wsi.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

Wall Street Institute Türkiye

Wall Street Institute, İngilizce eğitimi alanında gösterdiği başarı ve sahip olduğu potansiyele paralel olarak 1 Ağustos 2010 itibariyle dünyanın en büyük eğitim gruplarından Pearson plc. bünyesine katılmıştır. 60 ülkede 40.000′e yakın çalışanı ile faaliyet gösteren Pearson plc. , Financial Times ve Penguin Group’u da bünyesinde bulunduran bir eğitim, medya ve yayıncılık devidir.

Wall Street Institute Türkiye, 2001 yılında kurulmuş sektörün öncü ve lider kurumudur. İstanbul, Ankara, İzmit, Eskişehir, Bursa, İzmir ve Antalya’da olmak üzere 7 şehir ve 14 merkezde 200′e yakın uzman personeli ile faaliyet gösteren WSI Türkiye, her yıl binlerce birey ve kuruma aynı standart ve kalite anlayışıyla hizmet vermektedir.

Cambridge Üniversitesi ESOL Bölümü’nün 2 yıl süreyle yaptığı bilimsel araştırma ve ölçümleme sonucu, WSI programının ve WSI’da öğrenilen İngilizce seviyesinin Genel Avrupa Dil Standartları (CEFR-Common European Framework Reference) ile uyumlu olduğunu kanıtlamış ve belgelenmiştir. ; Cambridge Üniversitesi tarafından ilk defa WSI programı ve eğitim seviyesi üzerinde yapılan bu bilimsel araştırma dil öğretimi alanında bir dönüm noktası olarak kabul edilmektedir.

WSI, eğitim programının tasarımı, geliştirilmesi, uygulaması ve kalite kontrolü alanında ISO 9001:2008 belgesi alarak eğitim dünyasında bir kez daha ilk ve tek olma ayrıcalığını kanıtlamıştır. Bilindiği üzere ISO 9001:2008 belgesi bir kuruluşun ürün ve hizmet kalitesinin kanıtı ve sürekliliğinin güvencesidir.

Wall Street Institute, haftada 4 saat eğitime katıldığı takdirde, istediği seviyeye ulaşamayan öğrencilere ücretlerinin iade edileceğini, eğitimin başında yazılı olarak taahhüt ederek öğrenim garantisi verebilen ilk ve tek dil okulu olmayı halen sürdürmektedir.

WSI Türkiye, Eskişehir Anadolu Üniversitesi içerisindeki merkeziyle bir üniversite içinde ingilizce eğitimi verebilen tek özel kurum ünvanını taşımaktadır. Aynı şekilde Ankara Sanayi Bölgesi “OSTİM” içerisindeki merkeziyle de ülke ekonomisinde büyük katkısı bulunan KOBİ’lere özel hizmet verebilen tek dil okuludur.

Bugüne kadar 1.000’in üzerinde kurum ve 40.000’e yakın bireye ingilizce eğitimi veren WSI Türkiye, kısa ve orta vadede planladığı yeni eğitim merkezleriyle Türkiye’nin en yaygın ve hızlı gelişen İngilizce Dil Okulu’dur

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*