Anasayfa / EK GELİR / İnternette Satabileceğiniz Ürünler

İnternette Satabileceğiniz Ürünler

internet

İnternetten ürün satmak istiyorsunuz fakat ne satacağınıza karar veremiyor musunuz..Bu kadar çok  alışveriş sitesi varken internet ortamında nasıl fark yaratabilirsiniz?

İnternette en çok satılan ürünler in ilk sırasında elektronik ürünler yüzde 43 lük oranıyla dikkat çekiyor.Mastercard ın yaptığı araştırmaya göre ikinci en çok satılan ürünler listesinde ise cep telefonu aksesuarları bulunuyor.En çok satılanlar listesini yemek ve sonra da giyim eşyaları takip ediyor.

Yurt dışından getireceğiniz elektronik ürünler ve cep telefonu aksesuarlarını satarak kar edebilirsiniz.Yiyecek içecek satmak istersenizde yöresel yiyeceklere yönelmeniz daha iyi olur. Giyim konusunda ise geçtiğimiz senelerde gittigidiyorda çok fazla sahte ürün satabilirken, şimdilerde artık satamıyorsunuz.

İnternette en çok ne satılır sorusunun cevabı da artık yavaş yavaş değişmekte. Wellness ürünleri dediğimiz doğal sağlık ürünlerine de rağbet gitgide artmakta. Trump holding in sahibi Donald Amca da wellness sektörüne yöneldi. Hatta bir programda ” Şu an hiç paranız olmasa hangi işe girmek isterdiniz” sorusuna ” wellness ” diyerek kısa ve net bir cevap vermiştir.

Yurtdışından protein tozu ve destek ürünleri getirebilen arkadaşlar uzun zamandan beri oldukça kar ediyorlar. Bu ürünlerin gümrükten geçmesi yasak , yurt dışında çok ucuz fiyata bulunabiliyorlar. Bunu bir şekilde geçirenler yüzde 300 kar ile satışlar yapabiliyorlar. Eğer yasal bir şekilde protein tozu getirebilirseniz , prosedüre uydurabilirseneniz güzel karlar elde etmeniz mümkün.

 

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*