Anasayfa / Genel / İnternetten Para Kazanma Yolları 1

İnternetten Para Kazanma Yolları 1

İnternetten Para Kazanma Örnekleri 1 : Teachers Pay Teachers

Anaokulu öğretmeni, bir internet sayfası üzerinden sattığı anaokulu konulu dersleri ile 700.000 dolar gibi hatırı sayılır bir servet yapmayı başardı. Öğretmenlere para kazandıran site hangisi? İnternetin çağımızın en popüler bilgi kaynaklarından birisi olduğunu biliyoruz. İnternet sayfası üzerinden öğretmenlerin derslerini paylaşması için tasarlanmış olan Teachers Pay Teachers sayfası da bu durumun en güzel örneklerinden birisi.

Kurucusu da Paul Edelman adında bir öğretmen olan site, internet üzerinden derslerini satmak isteyen öğretmenler için ideal bir site. Anaokulu düzeyinden ileri seviye derslere kadar birçok içeriğin yer aldığı site, öğretmenler için ciddi bir gelir kapısı oldu.

700.000′e yakın kayıtlı kullanıcısı bulunan sitede 10.000′e yakın öğretmen, derslerini paylaşıyor ve bunun 6.000′e yakın bir kısmı da bu işten para kazanıyor. Şimdiye kadar öğretmenlere toplam 7 milyon dolar kazandıran site, eğlenceli ve bilgi içerikli bulmacalar da sunuyor.

Derslerin bir kısmının ücretsiz olduğu, büyük bir kısmının da 5 ila 10 dolar arasındaki bir fiyattan satıldığı siteden büyük miktarda para kazanan öğretmenler de mevcut. Deanna Jump adında ve Georgia’da yaşayan bir anaokulu öğretmeni, bu site sayesinde 700.000 dolarlık bir servet kazanmayı başardı.
Kaynak: Shift Delete

İnternetten Para

İnternetten Para Kazanma

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*