Anasayfa / Genel / InterSpor İnsan kaynakları ve iş başvurusu

InterSpor İnsan kaynakları ve iş başvurusu

InterSpor İnsan kaynakları ve iş başvurusu

Kuruluş amacımız, uluslararası iş standartları çerçevesinde, güven ve istikrara dayanan saydam kurum felsefemiz doğrultusunda, geniş bir ürün ve hizmet portföyü ile müşterilerimize hizmet vermektir.

ISO 9001 standartlarında kalite yönetimiyle çevre, sağlık ve güvenliği her zaman ön planda tutarak maksimum müşteri memnuniyetini gerçekleştirmek hedefimizdir. Faaliyete başladığımız 1993 yılından itibaren gittikçe artan sermaye, karlılık ve iş hacmini, kurumumuzun taşıdığı itibarın önemli bir sonucu olarak görmekteyiz.

En son yenilik ve teknolojiler kullanılarak üretilen ürünlerimiz, sürekli denetlenen, yenilenen kalite politikamız kontrolünde tüketiciye ulaşır. Bayi ve teknik servislerimiz tüketici memnuniyetini ön planda tutarak 81 il ve Kıbrıs’da hizmet verir.

Kurumumuzdaki her birey kültürümüz, değerlerimiz, iş ahlakı ilkelerimiz doğrultusunda sorumluluklarını yerine getirir. Çalışanlarımız, hizmet kalitesini arttırarak başarıya yaptıkları katkının bilinci içindedir.

Amacımız, ürünlerimizin sağladığı fayda ve müşterilerimizin memnuniyeti ile Interspor markamıza olan güven ve saygı ile marka bilinirliğimizin sürekli artmasıdır.
İnterspor fitness dünyasında lider konumunu, takım çalışmasına, müşteri odaklı memnuninyet anlayışına ve dinamik aktif insan kaynağına borçlu olduğunu bilmektedir.
Sizde bizimle beraber bu genç kadronun bir parçası olmak istiyorsanız şimdi aşağıdaki linkden özgeçmeşinizi girebilir ve açık olan pozisyonlarımızı görebilirsiniz.

InterSpor İş Başvurusu İçin;

http://www1.powerhrm.com/login_new_cv.hrm?reff=510826

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*