Anasayfa / Genel / İşkur iş ilanları

İşkur iş ilanları

işkur

işkur iş ilanları

İşkur iş ilanları

Türkiye İş Kurumu içerisinde ilan sorgulamak için işkur.gov.tr ‘den Açık iş ilanları bölümünden arama yapmanız gerekiyor. Burada arama yaparken ilk seçeceğiniz Kişisel durumunuz hakkında bilgi vermek. Burada Normal işkur iş ilanlarını seçebilirsiniz veya durumunuza göre Eski hükümlü, Özürlü veya Terör mağduru şıklarını seçebilirsiniz. İşkur iş ilanlarında İşyeri Türü seçeceğiniz bir diğer menü, burada özel, kamu, yabancı işveren ve ve bireysel işeveren seçeneklerinden birini seçmeniz gerekli. sonrasında iş ilanı aradığınız yurt içi ve yurt dışı bölümünden birini seçmeniz gerekli.

Çalışma şekli ise belirli süreli ve belirsiz süreli olarak iki seçenek içeriyor ve son olarak iliniz seçtiğiniz zaman arama tuşundan işkur iş ilanlarına ulaşabiliyorsunuz.

Çıkan iş ilanlarındaki Talep nosuna tıkladığınızda ise size iş ilanı hakkında detaylı bilgiler veriliyor. Burada iş başvurusu yapmak için bireysel üye olarak giriş yapmanız gerekiyor. Bireysel üye değilseniz; önce üye olma adımlarını takip ederek İŞKUR Portal Sistemi’ne kayıt olmalısınız.

İşkur iş ilanları aramanız içinbu linki takip etmeniz gerekiyor. Türkiye’deki tüm illerde arama yapabileceğiniz işkur sizlere iş ilanlarını sunmaya devam ediyor.

Hakkında iskurun

4 yorum

  1. ben evde ne iş olsa yapmaya hazırım para ya çok ihtiyacım var yardım olursanız sevinirim

  2. biz beşkişilik bir gurubuz evde kına paketleme,nikah şekeri ve tesbih gibi işer yapmak istiyoruz

  3. mhb biz beş kişiden oluşan bir gurubuz artık evde çakışmak istiyoruz kına paketleme,nikah şekeri ve tesbi yapımı gibi işler yapmak istiyoruz(0539 7872521)

  4. evde mandal montajı nikah şekeri yapmak istiyorum

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*