Anasayfa / Genel / İşkur Tv

İşkur Tv

işkur

işkur tv

İşkur Tv açılacağına dair duyumlar aldık. İşkur Tv adı altında bir televizyon kanalı açılması iş arayanlar ve çalışanlar açısından gayet mantıklı bir fikir gibi görünebilir. Eğer işkur televizyon kanalının yayınlarının içeriğinde interaktif eğitimler ve düzenlediği kurslar ile ilgilide yayınlar verilirse izlenme oranı daha çok olur.

İşkur TV’de neler görmek istersiniz.

İşkur’un açılımı Türkiye İş  Kurumu. Ağırlıklı olarak işe yerleştirme faaliyetleri gerçekleştiren İşkur’un sizce nasıl programlar yapması iş arayanlar ve çalışanlar için güzel olabilir. Biz aklımıza gelen bir kaç program önerisini yazalım. Sizdende tavsiyelerinizi yorumlarınıza yazmanızı bekleyeceğiz.

İşkur Tv Programları

Açık iş ilanları : İşkur web sitesinde bu şekilde bir çalışma ile iş ilanlarını duyuruyor. Bunu anlık olarakda İşkur Tv üzerinden yapabilir.

Kurs Haberleri :  Hangi bölgelerde ve hangi alanlarda kurslar olduğu ve işkur kurslarına canlı bağlantıların verildiği bir program olabilir, ayrıca interaktif eğitimde yapılabilir.

İşte Muhasebe  :  Muhasebe, Vergi, Sigorta, İşsizlik maaşı vb… gibi konuları içeren ve iş dünyasını yakından ilgilendiren konular hakkında duyurular yapan bir program olabilir.

Girişimcilik : Türkiye’de en az program olan alanlardan biri Girişimcilik, Girişimcilik üzerine eğitimler, Dünyadaki Girişimcilik Trendleri, Girişimcilik seminer ve röportajlarından oluşan bir program herkesin ilgisini çekecektir.

Yurt Dışı iş ilanları ve çalışma hayatı : Bu tarz bir program Türkiye’deki iş arayanların ve Girişimcilerin diğer ülkeleri ve çalışma şartlarını yakından tanımalarını sağlayan harika bir yapım olabilir.

Dragons Den , Ted ve Bunlara benzeyen bir çok pogramın Türkçe versiyonu yok, Bu programlarıda İşkur Tv eğer kurulursa izlemek isteriz.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*