Anasayfa / BAYİLİKLER / Bayilik veren firmalar / İtalyan Kahvesi C House Master Franchise Veriyor

İtalyan Kahvesi C House Master Franchise Veriyor

İtalyan Kahvesi C House Türkiye’ye gelmek istiyor.

Kahve pazarındaki hızlı büyüme bu alandaki uluslararası oyunculan açısından Türkiye’yi gözde ülke haline getirmiş durumda. italyan C House Türkiye’yi radarına almış bu tip şirketlerden biri.

Aslında C House çok eski bir şirket değil. 2007 yılında kurulmuş olmasına karşın hızla yayılarak İtalya dışında Fransa, Ispanya, Bulgaristan, Yunanistan, Fas, Kanada, Güney Kıbrıs, Birleşik Arap Emirlikleri ve Polonya’da da faaliyet göstermeyi başarmış ve bir zincire dönüşmüş. Toplam 45 şubesi var ve bunların 30’u İtalya’da bulunuyor.

İtalyan Kahvesi C House

İtalyan Kahvesi C House

Şirket 2013’den itibaren büyümesini özellikle Ortadoğu ve Doğu Avrupa ülkelerinde gerçekleştirmek istiyor. C House’un uzun zamandır yaptığı açıklamalarda, uluslararası büyümede Türkiye’nin öncelikli ülkelerden biri olduğu özellikle vurgulandı.

Şirket yöneticilerinden Cristiano Iezzi, C House’un en önemli özelliğinin kahvesi olduğunu söylüyor. Rakiplerinden farklı olarak en taze ve kaliteli kahve çeşitlerini müşterilerine sunduğunu her fırsatta vurgulayan şirket, yemek kısmıyla da iddialı. Sandviç, makama ve pizza şirketin menüsündeki kozları.

Internet adresi: www.chouseitalia. com

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. sizin franching le olan ilanınızla yakından ilgileniyorum geri dönüş yaparasanız sevinirim

    Mehmet 0531 8428934

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*