Anasayfa / Genel / Jetnetworking İş Başvurusu ve İşçi Alımı

Jetnetworking İş Başvurusu ve İşçi Alımı

Jetnetworking İş Başvurusu ve İşçi Alımı

NASIL BİR İŞ?
Ek iş yaparak ek gelir elde etmek isteyenlere, kendi üretimimiz ve ana kalemimiz olan iç giyim ile çorap başta olmak üzere 20 bin çeşit ürünün ücretsiz satış kataloğunu gönderiyoruz. Katalog üzerinde sizin çevrenize satacağınız fiyatlar mevcuttur. Biz ürünleri size gönderirken katalog üzerindeki fiyatların %40 altında gönderiyoruz. Böylece siz sataraken %40 kazanmış oluyorsunuz. Kazancınız bununlada sınırlı kalmıyor 150 tl ve üzeri siparişlerinizde size %10 extra satış primi veriyoruz. Kazancınız bunlarlada sınırlı kalmıyor çevrenizdekileride üye yaparak 45 gün içerisinde her aktif olan üyeniz için size 15 tl ödüyoruz. Sonra bu üyeleriniz satış yaptıkça onların satışlarından size %5 ten başlayıp %17 ye kadar satış primi ödüyoruz. Bu primler her ayın sonunda hesaplanıp cari hesabınıza aktarılıyor.

BU İŞİ KİMLER YAPABİLİR?
Ev hanımları, emekliler, memurlar, çalışanlar, öğrenciler ve ailesine ya da kendi bütçesine ek gelir sağlamak isteyenler. Kısaca ben bu işten para kazanmak istiyorum diyen herkes. Az bir zaman ayırarak cep harçlığınızı kazanabilir, mutfağınızın ihtiyaçlarını giderebilir, çocuklarınızın servis giderini karşılayabilirsiniz. Biraz daha fazla zaman ayırarak kiranızı hatta ev/araba taksitinizi bile ödeyebilirsiniz.

KİME SATACAĞIM?
Başta kendi yakın çevreniz olmak üzere toplumun her kesiminden herkes sizin potansiyel müşteriniz.
Çünkü, özellikle iç giyim ve çorap hepimizin temel ihtiyaçları arasında yer alıyor.

AVANTAJLARIMIZ
Katalogtaki fiyatlar sizin müşterinize satış fiyatlarınızdır. Size geliş fiyatları katalogdaki fiyatların %40 altındadır. Aradaki bu %40 lık fark sizin satış karınızdır. Bu %40 karınızın dışında birde %10 extra satış priminiz var. Onu ayrıca bizden alıyorsunuz. Böylece bir ürün sattığınızda %50 i sizin oluyor.

 

Ürün satışlarından %40 satarken + %10 da bizden alarak toplam %50 kazanıyorsunuz.
SSK lı çalışarak emekli oluyorsunuz.
Sistemimize üyelik ücreti ödemeden giriyorsunuz.
Satış kataloğumuzu ücretsiz alıyorsunuz.
Çok geniş bir sosyal çevreye sahip oluyorsunuz.
Ekonomik özgürlüğünüzü elinize alıyorsunuz.
Kişisel gelişiminizde önemli mesafeler kat ediyorsunuz.
Satış Kataloğumuzla sipariş olarak topladığınız ürünleri yada elinizde ürün bulundurarak doğrudan satış yapmak için verdiğiniz siparişleri sadece yarı parasını ödeyerek teslim alıp, Kalan yarısınıda sattıktan sonra nakit, kredi kartı veya kredi kartına 12 taksit şeklinde ödeyebiliyorsunuz.
Satamadıklarınızı istediğiniz zaman iade edebiliyorsunuz.
Kargo ücreti ödemiyorsunuz.
Ürün satışlarından %40 + 10 toplam %50 kar ediyorsunuz.
Kendinize alt üye kaydedip, her kaydettiğiniz üye için size 15 tl üyelik primi ödüyoruz.
Altınıza kaydettiğiniz üyelerin satışlarından ve de üyelerinizin kendi altlarına kaydettiği üylerin satışlarından %5 ten %17 ye kadar yükselen bir satış primi alıyorsunuz.
Zaman içerisinde göstereceğiniz performans ve başarınıza göre Yıldız Temsilci, Takım Öncülüğü, Direktörlük gibi üst seviyelere yükseliyorsunuz.

İş Başvurusu İçin;

http://www.jetnetworking.com.tr/index.php/website/edit_ticket/jetnetworking-iletisim

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*