Anasayfa / BAYİLİKLER / Kaçmaz Emlak Ücretsiz Bayilik Veriyor

Kaçmaz Emlak Ücretsiz Bayilik Veriyor

Kaçmaz Emlak

Kaçmaz Emlak

Ücretsiz Bayilik imkanı Kaçmaz Emlakta : Türkiye’nin en yaygın, ulusal emlak zinciriyiz ve en karlı emlak bayiliği de bizdedir, lütfen araştırın. Emlakçılık ve emlak bayiliği en az sermaye ile yapılacak en risksiz ve en karlı ticarettir.

Not: Hiç emlakçılık yapmamış olanlar, bizden temsilcilik aldıklarında çok daha başarılı oluyorlar. Çünkü önceden edinilmiş yanlış bir alışkanlıklarının olmaması bizim, çağdaş ve modern pazarlama yapımıza ve tarzımıza daha kolay ve daha hızlı adapte olduklarını görüyoruz. Dolayısıyla hiç emlakçılık yapmamış olanlar, çok daha başarılı oluyorlar. Ayrıca merkez yönetimimiz her an temsilcilerimizin yanında ve onları, sürekli yönlendirir. Dolayısıyle Temsilcilerimiz hiç bir zaman, sıkıntı çekmezler.

Ücretsiz emlak bayiliğimizi aldığınızda, iş yapmak için öyle aylarca beklemenize, tanınmanıza gerek kalmayacaktır ? Çünkü Google Adwords reklamlarımız sayesinde, daha ilk günden itibaren sanki kırk yıllık emlakçı gibi, telefonlarınız susmayacaktır.
Ofisinize gelen, giden müşterileri göreceksiniz.
Çünkü bilgimizle, becerimizle, vizyonumuz ve misyonumuzla hep yanınızda olacağız…
1) Marka gücümüzü, göreceksiniz !
2) Reklam gücümüzü, göreceksiniz !
3) Emlak sektöründeki en ileri otomasyon, teknolojimizi göreceksiniz !
110) Temsilcimizin, işgüdümünü ve sinerjisini göreceksiniz !

Bu yoğun müşteri trafiği sayesinde ilk aylarda ayda en az 15.000 $ dolar rahatlıkla kazanabilir ve daha sonra çalıştıracağınız müşteri temsilcisi, elemanlarınız ile birlikte bu rakamı 2’ye katlaya bilirsiniz !

Not: biz temsilcilik ücreti almıyoruz: Temsilcilik ücreti, bir isim hakkı ücreti olup firmadan, firmaya değişmekle birlikte 3.000 dolar ile 30.000 dolar arasında ve aylık aidatın dışında, alınan bir ücrettir. Bu temsilcilik veya isim hakkı ücreti her beş ( 5 ) yıl arayla tekrar, tekrar alınır. Dikkat biz her 5 yılda bir toplu ücret, yani isim hakkı ücreti almıyoruz. Sadece ve sadece ayda 100 $ dolar aidat alıyoruz. Yalnız aidatları toplu olarak alıyoruz.
Yani 12 aylık aidatın toplamı olan =1.200 $ doları peşin alıyoruz.

Ayrıca Türkiye´de henüz hiç bir emlak firmasının sahip olmadığı online emlak otomasyon programı+Web sitesi+ilk ay 1.000 adet SMS, sonraki aylarda ise her ay 50 adet SMS’i temsilcimize ücretsiz veriyoruz. Rakiplerimiz online emlak programın henüz ne olduğunu bile bilmiyor :)
Online emlak programını web sitesi sanıyorlar :)

Emlak sektöründe rakiplerimizden, inanılmaz derecede öndeyiz !
Biz ofislerimizde dosya, ajanda, not defteri gibi klasik çalışma yöntemlerini çoktan çöpe attık. Çünkü dünyadaki tüm büyük firmalar, artık online çalışıyor. Bizde ofislerimizde online çalışıyoruz !
Biz tüm belge ve bilgilerimizi, her türlü dökümantasyonumuzu web tabanlı online emlak programımız üzerinde tutuyoruz. Türk emlak sektöründe, hatta Yabancı meslektaşlarımızdanda çok çok ilerideyiz.
Biz neredeysek ofisimiz de orada. Yazlıkta, yaylada, gemide, trende, metroda, otobüste hiç farketmez. Nerede olursak olalım. Ofisimiz hep yanımızdadır. Her an her yerde, her türlü belge ve bilgimize ulaşıp, işlem yapabiliyoruz. Meslektaşlarımız ve sektörümüz, henüz böyle bir teknolojiye sahip değil ?

Müşterilerin emlak arama yöntemlerini çok iyi bildiğimiz için, satış stratejimizi ona göre oluştururyoruz. Dolayısıyla temsilcimizin bulunduğu il ve ilçe’de Google Adwords reklamları vererek temsilcimize iş yaptırıyoruz, para kazandırıyoruz. İşte bizi, diğerlerinden farklı kılan yanımız budur !

Temsilcimize verdiğimiz bu güçlü reklam desteğimiz sayesinde, hiç bir emlakçı, temsilcimiz ile rekabete giremez ve hiç bir emlakçı, temsilcimize rakip olamaz…!

“Ayinesi iştir kişinin lafa bakılmaz” Biz Laf değil, iş yapıyoruz. Türkiye’nin en hızlı ve en istikrarlı büyüyen ve aynı zamanda çağdaş teknolojiyi emlakçılıkta en iyi uygulayan bir emlak zinciriyiz.

Adres: Kaçmaz Emlak İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti. Uğurmumcu Mah. Şeyh Şamil Cad.
Mavibelde Sitesi E-blok No:3 Kartal / İstanbul
Tel: 0216 475 07 36 PBX
kacmaz@kacmazemlak.com
www.kacmazemlak.com

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*