Anasayfa / BAYİLİKLER / Karafırın bayilik alarak yeni bir iş kurabilirsiniz

Karafırın bayilik alarak yeni bir iş kurabilirsiniz

Karafırın bayilik

Karafırın bayilik

Karafırın Bayilik veriyor

Yapılan araştırmalar ülkemizde çalışan nüfusun yarıdan fazlasının kendi işini kurmak istediğini gösteriyor. Bununla birlikte işletme ve yönetim bilgisi eksikliği, rekabetin acımasız olduğu bir ortamda herşeye sıfırdan başlama dezavantajı bu isteğin gerçekleşmesini zorlaştırmaktadır.

Oysa Karafırın tüm bu olumsuz etkenleri ortadan kaldırıp, yatırımcıların enerji ve motivasyonunu yönlendirerek kendi işlerinin sahibi olmalarını sağlıyor.Karafırın franchise sahibi olarak, başarınız için çalışan deneyimli bir takımın desteğini devamlı yanınızda bulacaksınız. (Sizin başarınız bizim başarımız demektir). Kendi ticari kararlarınızı verirken deneyimlerimizi hizmetinize sunacağız. İmalat sorunları ile uğraşmayacaksınız, yeni bir ürünün rağbet görüp görmeyeceğini sizin yerinize biz test etmiş olacağız, diğer franchise sahiplerinin deneyimlerinden yararlanacaksınız. Karafırın’ın büyüyen ismi ve birikimi ile sizin enerjinizinbirleşmesi başarının en önemli anahtarı olacaktır.

Karafırın 2 ayrı mağaza konseptine sahip.

1-Pastane: 100 – 150 m² arası mağaza

2-Pastane-cafe: 150 m² ve üzeri cafe menüsü sunan mağaza

KARAFIRIN FRANCHISE ÜCRETLERİ


1.Franchise giriş bedelleri
Pastane: 25.000 USD
Pastane-cafe: 35.000 USD

2.İsim Hakkı
Pastane: Yıllık cironun % 2’si
Pastane-Cafe:Yıllık cironun %3’ü

3.Reklam Katılım Bedeli
Yıllık cironun % 0,5 i

4.Yatırım Maliyeti
Ortalama 1.000 – 1.250 USD/m²

.tüm tutarlar kdv hariçtir

2012 Yılında İstanbul dışı başvurular değerlendirilmemektedir.

S.1 Franchise giriş bedeli nedir, bu bedel karşılığı ne alıyorum?
C.1 Franchise giriş bedeli Karafırın ismini işletme ismi olarak kullanabilmeniz için ödediğiniz bedeldir. Karafırın nesiller boyunca süregelen uğraşları sonucu elde etmiş olduğu bilgi ve tecrübelerini sizlere aktarıyor. İsim hakkı karşılığında herhangi başka bir işletmede bulunmayan bu bilgileri elde etme, belirlenmiş bir bölgede tek Karafırın şubesi olma, tescilli isim ve logo kullanma, iş idaresi, satış, dekorasyon, ekipman seçimi, alımlarda fiyat ve vade avantajı gibi bir çok konuda avantaj elde ediyorsunuz. Karafırın zincirinin bir halkası olarak sizden önce ve daha sonra aynı işi yapanların tüm deneyimlerini de kullanma, yapılmış hataları tekrarlamama ve doğruları daha çabuk ulaşma şansına sahip oluyorsunuz. Tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de hızla büyüyen Franchising sektöründe yerinizi güvenilir bir firma ile alıyorsunuz.

S.2 İsim hakkı nedir, neden ödüyorum?
C.2 İsim hakkı her sene bir defaya mahsus olmak üzere ödenen ve bir önceki yıllık cironun pastane konseptinde %2 + kdvsine; pastane-cafe konseptinde %3 + kdv sine tekabül eden bir bedeldir. Bu bedel karşılığında işyerinizi açtıktan sonra Karafırın’ın anlaşma süresince devam edecek olan desteklerinden yararlanacaksınız.

S.3 Dekorasyon süreci nasıl gelişiyor?
C.3 Açılacak mağaza lokasyonu belirlendikten sonra Karafırının öngördüğü mağaza yerleşimi doğrultusunda projelendirme ve uygulama çalışmaları Karafırının anlaşmalı mimari firması ile işletmeci tarafından yürütülür. Mağaza tüm gerekli üretim ve satış ekipmanları ile mimari firma tarafından “anahtar teslimi” ilkesi çerçevesinde işletmeye teslim edilir. Mağaza dekorasyon süreci mağazanın büyüklüğüne göre ortalama 2-3 ay arası sürmektedir.

S.4 Mağaza lokasyonu nasıl belirleniyor?
C.4 Mağaza lokasyonu için Karafırın portföyünde bulunan noktalardan seçim yapılabileceği gibi işletmecinin önerileride değerlendirilmektedir.

S.5 Ürünleri ve diğer malzemeleri nasıl temin edeceğim?
C.5 Karafırın şubelerinde satışa sunulan tüm taze ürünler Karafırın Ltd. tarafından üretilir ve yatırımcıya her gün muhtelif seferler ile ulaştırılır. Dayanıklı ürünler için yatırımcı Karafırın’ın talep ettiği standartları sağlayan herhangi bir tedarikçi firmadan istediği şartlarda alım yapabilir. Ancak, uygulamalar merkezi satın almanın servis hizmetini, pazarlık gücünü ve stok maliyetlerini daha avantajlı duruma getirdiğini göstermiş ve Karafırın bu avantajları Franchise işletmelerine kullandırarak yatırımcıların daha fazla kazanç elde etmelerini sağlamıştır.

S.6 Pastacılığı bilmelimiyim?
C.6 Hayır. Karafırın ile işbirliğinizde amaçlanan sahip olduğunuz bilgi, motivasyon ve enerjinizi, pastane sektörüne adapte etmek ve imalatın tümü ile Karafırın tarafından üstlenerek yatırımcıya sadece müşteri memnuniyetini sağlayacak hizmet gereklerini yerine getirme şansını vermektir. Deneyimler, daha önceden pastane sektöründe hiç tecrübesi olmayan yatırımcıların sisteme kolayca adapte olarak, yıllardır bu işi yapan diğer rakiplerine nazaran müşterilerine çok daha iyi hizmet verdiklerini ve dolayısıyla daha fazla kazanç sağladıklarını göstermektedir.

S.7 Eğitim görecekmiyim?
C.7 Yatırımcılar şube açılmadan önce 4-8 hafta boyunca sistem eğitimi alacaklar, ancak bu ön eğitim şube açılışını takiben rutin olarak devam edecektir.

S.8 Ne kadar para kazanırım?
C.8 Kazancınız tüm ticari işletmelerde olduğu gibi burada da iş yönetiminiz, satış beceriniz gibi performansınız ile bağlantılıdır. Karafırın Franchise sisteminin faydalarını kullanarak karınızı arttırmak sizin elinizdedir. Karafırın şubelerinin ortalama yatırım dönüş vadesi 3 yıldır.

S.9 Franchise hakkımı satabilir miyim?
C.9 Karafırın tarafından onay verildiği takdirde devredebilirsiniz. Ancak devir alacak yatırımcı da sizin geçtiğiniz değerlendirme aşamalarından geçmelidir.

S.10 Franchise alabilmem için izlemem gereken yol nedir?
C.10 İlk olarak “Karafırın Franchise Başvuru Formu”nu eksiksiz olarak doldurarak bize yollamanız yeterlidir. Sizinle ivedi iletişime geçilecektir.

KARAFIRIN GIDA SANAYİ PAZARLAMA VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ

İmsan Sanayi Sitesi A Blok No:6 İkitelli – İstanbul
Tel: (0 212) 696 69 91 ( pbx )
Fax: (0 212) 693 88 31
info@karafirin.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*