Anasayfa / BAYİLİKLER / Kardelen Su Bayilik Şartları

Kardelen Su Bayilik Şartları

Kardelen Su Bayilik Şartları
19 lt. Policarbon Tali Bayilik Şartları

Talep edilen bölgede başka bir bayi olmaması
En az 20 m2 işyeri
Vergi mükellefi olmak
Kapalı kasa panelvan araç
Bilgisayar
En az 200-300 adet damacana satın almak
Kardelen su tarafından hazırlanan sözleşmenin imzalanması
Sözleşmeye istinaden teminat senedinin imzalanması.

Kardelen su Hazırlanması Gereken Evraklar

İkametgah
Nüfus cüzdanı sureti
İmza beyannamesi
Vergi levhası fotokopisi
Firma kaşesi
Şahıs firmaları için Oda Kayıt Belgesi
Şirketler için Ticaret Sicil Gazetesi

Kardelen Su Bayilik Başvurusu için web sitesini ziyaret ediniz.

KArdelen

Kardelen su

Kardelen Su temellerini 1993 yılında KAR-SU ÇAMLICA KÖYÜ SU İŞLETMELERİ adı altında olup, 6.500 m² kapalı, 25.000 m²açıkalan üzerine kurulmuş modern bir tesistir.Suyumuzun kaynağı bozulmamış bir doğal güzelliğe sahip Kerem Ali Dağlarında olup kaynak gözü dış etkenlere karşı tamamen kapatılmış bir şekilde dolum tesisimize bakteri üretmeyen paslanmaz borular ile gelmektedir.
Tüketici ile ilk buluşmamız tankerle suyun su istasyonlarına dağıtılması şeklinde başlıyor.Takip eden yıllarda ise 3 lt. lik cam şişelerle müşterilerimizle buluşuyoruz.Ulusal su pazarında değişen tüketim trendleri ile birlikte biz de 19lt. tüp su üretimine başladık.En iyisini yapma iddiası ile kurulan Kardelen Türkiye’de bir ilki gerçekleştirerek PC damacana dolum yapma ruhsatı alan ilk firma olmuştur(07-10-1994 tarih ve 113 sayılı ruhsat).Bu özelliği ile Kardelen Avrupa ve Amerika’da yaygın olarak kullanılan geri dönüşümlü PC damacana sisteminin ülkemize kazandırılmasına öncülük ve liderlik etmiştir.Bunu; 0,5lt. – 1,5lt.– 5lt.8 lt ve 10lt.lik pet şişelerin üretimi takip ediyor.
Kardelen Su, İst. Ün. Tıbbi Ekoloji ve Hidroklimatoloji Araştırma Merkezi’nin 23.01.1995 tarihli analiz raporuna göre “1. kalite sular” sınıfına girmektedir.
AB ye uyum sürecini tamamlama aşamasında Sağlık Bakanlığı tarafından 01.12.2004 tarih ve 25657 sayılı resmi gazetede yayınlanan “ Doğal Mineralli Sular Hakkındaki Yönetmelik” şartlarını yerine getirerek Doğal Mineralli Su Ruhsatı alma çalışmalarına hız veren firmamız 09.11.2007 tarihinde 19 no lu ruhsatı ile Doğal Mineralli Su olarak tescilenmiştir.
Yaz, kış sıcaklığı ve debisi değişmeyen kaynağı, berraklığı ve ideal mineral yapısı ile diğer sulardan ayrılan KARDELEN sahip olduğu doğal lezzeti sayesinde haklı bir ün kazanmıştır.Üretim tesislerinde Dünya Standartları’na uygun tam otomatik makinelerde el değmeden ve doğallığı bozulmadan üretim gerçekleştiren Kardelen , “Kaynaktan bardağa” sloganına uygun olarak, ev ve iş yerlerinize teslim edilmektedir.

Hakkında iskurun

2 yorum

  1. Bayilik verecrkmisiniz mardin mazidagindan yaziyorum

  2. Mardin’e su bayiliği veriyormusunuz

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*