Anasayfa / BAYİLİKLER / Kebapix Franchise Veriyor

Kebapix Franchise Veriyor

{6CD67CFA-671F-4C08-BD20-64ECA4E396B7}

Firma Tanıtımı

1998’den beri gıda sektöründe yer alan firmamız kebabı markalaştırmıştır.Kebapix markasının temelleri 2009 yılında şirketimiz kurucularından Cevdet Çiftçi tarafından atılmıştır.Şirket olarak Türk Kültürü’nü Anadolu’ya ve dünyaya yaymak adına atılan bu adımdan sonra ilk restoranını Denizli Forum Çamlık’ta açan Kebapix halkımızdan gelen yoğun talep üzerine 2 ay gibi kısa süre içinde ikinci şubesini Forum Aydın Avm’de açmıştır.

Bu hızlı kuruluş ve iki şube açılışından sonra şirket marka olmanın öneminin bilinciyle altyapısını gelişitirmeye yönelik çalışmaları başlatmıştır.Alışveriş merkezlerine farklı konsept anlayışı getiren tek modern kebap markası olan Kebapix sektöründe lider konumdadır.Kurumsallaşma yolunda eksiklerini hızlı şekilde gideren Kebapix , farklı konsepti ve yenilikleri ile ulusal basının ilgisini çekerek MallReport, Para ve Ekonomist dergilerine haber olmuş ve güvenilir 20 marka arasına girerek, Anadolu’dan yükselen markalar arasında yerini almıştır.

2012 yılında Novada Söke Outlet AVM, Kütahya Sera AVM, Konya Kent Plaza AVM restoranlarını açarak kısa zamanda ulusal bir marka olmayı başarmıştır.2013 yılında şube hedefini 12 olarak belirleyen şirketimiz Forum Gaziantep, Burdur Starium, Adana Starium, Samsun Kozzy, K.Maraş Kozzy, Ş.Urfa Kozzy AVM’leri ile sözleşmelerini imzalamıştır.Şube sayısını arttırmak için sürekli görüşmeler yapan Kebapix, ulusal dergi, gazete ve televizyon reklamları ve Bayim Olur musun ? Fuarına düzenli katılımıyla yurt çapında şube sayısını arttırmayı hedef edinmiştir.

Kebapix’in başarısının altında azimli ve istikrarlı çalışma, ekip ruhu, marka değerine sadakat ve mükemmeliyetçi hizmet anlayışı vardır.

Hizmetler

Personel Tedariği ve Eğitimi ;
Yeni şubede istihdam edilecek personel, konusunda uzman ve deneyimli Kebapix Merkez ekibi tarafından açılacak restoranda ortalama iki hafta eğitim sürecine tabii tutulur.Operasyon takımının restoran işletme sistemini oturtmasıyla restoran yeni personeline devir edilir.
Kebap ustaları Kebapix tarafından temin edilir.Kebapix sürekli şekilde bayiilerine kebap ustası ve gerektiğinde diğer personelin temini konusunda destek vermektedir.

Firma Bilgileri

Sektör: Restorant

Kuruluş Yılı: 2009

Çalışan Sayısı: 150

Firma Merkezi: Denizli

Şube Sayısı: 8

Bayilik/Franchise Bilgileri

Bayilik Türü: Franchise

Bayilik Şartları: Ürünlerinin Kebapix Tarafından Tedarik Edilmesi ; Kebapix restoranlarından etler ve baskılı ürünler Denizli merkez tarafından gönderilir.Bunların haricinde kalan günlük olarak temin edilmesi ve taşınması ekonomik ya da sağlıklı olmayan ürün ve malzemeler Kebapix tarafından belirlenen tedarikçilerden temin edilecektir. Modern Kebap Mimarisi ; Tüm Kebapix restoranlarında aynı konsept kullanılmaktadır.Mimarlarımız tarafından çizilen proje, yine mimarlarımızın denetimi altında uygulanmaktadır.Genel olarak AVM’lerde 80-120 m2 , caddelerde 120-250 m2 mekanları tercih ediyoruz.Yine de bu konuda konum, yerleşim ve kullanıma göre hareket etmekteyiz. Franchising Bedeli ; Franchising Bedeli, Kebapix tarafından bir defaya mahsus olarak alınır.Franchise bedeli haricinde, protokol süresince bir daha herhangi bir kar yüzdesi ya da Reklam Katkı Payı almamaktayız.

Bayilik Paket İçeriği: Anahtar Teslim Verilmektedir.

Bayilik Verilecek Yerler: Tüm Türkiye ve Yurtdışı

Yatırım Maliyeti: Metrekareye göre hesaplanacaktır.

Ortalama Kar Marjı: % 30

Reklam Katılım Ücretleri: Alınmıyor.

Gelirden Pay: Alınmıyor.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*