Anasayfa / Genel / Kelime Oyunu Bloomberg TV

Kelime Oyunu Bloomberg TV

Kelime Oyunu

Kelime Oyunu

Kelime Oyunu Bloomberg Ht kanalında yayınlanan ve fanatiklerinin yanısıra bir çok izleyici kitlesine ulaşan İhsan Varol’un sunduğu bir yarışma programı. Bu programı kime sorsanız bilir ve mutlaka Kelime oyunundaki sorulara cevap vermişliği vardır.

İş fikirleri yayınlamayı düşünürken Bloomberg Tv ‘nin bu oyunla ilgili web üzerinde sadece kısa bir tanıtıma yer verdiğini ve internet mecrasında pek önemsemediğini farkettik.

Kelime oyunu ile ilgili aramalarda ise karşımıza doğru düzgün bir oyun sitesi çıkmadığını fark ettik. Mobil uygulamaların ve Facebook uygulamalarınında olmadığı kelime oyunu için aklımıza gelen iş fikirlerini yazıyoruz ama Bloomberg Tv‘den de izin alınması gerektiğini unutmayın.

Kelime oyunu ile ilgili yapılacak iş fikirleri
1- Android Kelime oyunu : Android işletim sisteminde yapılacak bir mobil uygulama Android Market’te yeni adıyla Google Play’de yayınlanabilir. Bu oyun Android yüklü telefonlarda kısa zamanda fenomen olacaktır ve çok indirilenler listesinde başı çekecektir.

2- iPhone ve iPad Kelime oyunu : Apple Store’da olmadığı halde muhtemelen bulmaca oyunları sevenlerin sık aradığı ama bulamadığı bu oyunu iphone veya ipad programlama ile yaptırmanız iş fikri açısından mantıklı. iphone ve ipad uygulama yapmayı öğrenmek yerine bu uygulamayı yapan firmalardan destek almanız daha mantıklı olur.

3- Facebook Kelime Oyunu : Halihazırda bir kaç Kelime oyununa benzer uygulamalar olsada fazla talep görmüyor. Nedeni ise gerçekliği yansıtmaması. Facebook Kelime oyununu uygulama olarak yaptırmakta mantıklı gözüken iş fikirleri arasında.

4- Web’de Kelime oyunu sitesi: Şu an Kelime oyununa benzer bir oyun mevcut olsada oynadığımız zaman pek gerçek bir kelime oyununu yansıtmadığını farkettik. Bu yüzden Bloomberg Tv ‘nin web sayfasında programın hemen altında olsa bile süper dikkat çekecek bir oyun olan Kelime oyunu ile ilgili düşüncelerimizi kısaca paylaştık.

Yukarıda yazılan fikirler aynı zamanda uygulama ve web tasarım yapan firmalar tarafından da Bloomberg Ht kanalının ilgili departmanı ile görüşülerek firmaya da satılabilir.

Bu arada son olarak da unutmadan Kelime oyunun 23 saniyelik süper rekorunuda izlemenizi tavsiye ederiz.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*