Anasayfa / Genel / Kemal Tanca Online Shop

Kemal Tanca Online Shop

Değişen alışveriş alışkanlıkları, modaya ulaşma trendleri ve müşterilerinden gelen yoğun talepler üzerine bundan yaklaşık altı ay önce çalışmalarını başlatan Kemal Tanca; her yoğunluktaki talebe hızlı yanıt verebilecek, online alışverişi keyifli ve şık bir fırsata dönüştürebilecek online alışveriş sitesi kemaltancashop.com.tr’yi tamamladı.

300 adet model ayakkabının satışı ile hizmete giren kemaltancashop.com.tr’de açılışa özel her ziyaretçi için ilk alışverişin kargo bedeli 31 Mart’a kadar Kemal Tanca tarafından karşılanacak ve alışverişlerin tamamı %10 ekstra indirimli olacak.
Günümüzün modern kadın ve erkeklerinin alışveriş trendleri değişti
Kemal Tanca’nın online satış sitesi projesini başından beri koordine eden Genel Müdür Akın Altuğ süreçle ilgili şunları söyledi: “1950 yılında attığı ilk adımla şıklığın dünyasında en beğenilen, en sevilen, en güvenilen isimlerden biri oldu Kemal Tanca. Attığı her adımda, içinde bulunduğu zamanın modern beklentilerine hemen uyum sağlamakla kalmayıp herkese yeni yollar açacak örnek adımlar da attı. Ama zaman değişti.
Önceden mağazaya gelinir, ayakkabı ele alınır, giyilir, yürünür, uzun uzun bakılır, acaba nasıl görünüyor diye şöyle bir karşıdan tutulur öyle beğenilirdi. Oysa şimdi vakti hep az olan, hemen alması, hemen giymesi, hemen gitmesi gereken nesillerin takvimindeyiz. Müşterilerimiz de olan günümüzün modern kadın ve erkeklerinin alışveriş trendleri değişti. Onların kimliğine, yaşam tarzlarına uygun alışveriş ihtiyaçlarına cevap vermek için bu projeyi hayata geçirdik.”

kemal tanca çizme modelleri

Kemal Tanca

Kemal Tanca Online Shop  Hedef 100 bin üye
Kemal Tanca’nın sayısı 100’e yaklaşa mağazalarında yıllık ortalama 750 bin ayakkabı satıldığını belirten Akın Altuğ ,“kemaltancashop.com.tr’nin açılışı mevcut Kemal Tanca müşterileri tarafından da heyecanla bekleniyordu, yıl sonuna kadar 100 bin üyeye ulaşacağımızı bekliyoruz.” dedi. Akın Altuğ, sitede sadece fırsat ürünlerinin değil, aynı zamanda sezon koleksiyonuna ait ürünlerinin de satışa sunulacağını ve çok yakın zaman da kemer, cüzdan gibi aksesuarları da ekleyeceklerini sözlerine ekledi.

 

 

 

Kemal Tanca hakkında
Kemal Tanca, 1950 yılında ilk adımı attığı ayakkabı sektöründe cesur, yenlikçi, şık ve kararlı adımlarla yürüdü. Üç kuşaktır öncülük ettiği sektörde onun için en önemli şey hep sizin duygularınız, arayışlarınız, eklentileriniz oldu. Her koleksiyonda daha büyük ve daha özgür adımlar atmak için cesareti hep sizin stil zevkinizden aldı. Ruhunda her zaman sizin bakışlarınızdan gelen büyük bir ışık vardı. Bayan ve erkek ayakkabı modellerinin yanı sıra ürünleri arasına deri aksesuarları katmaktaki ustalığı da sizden aldığı ilhamla başardı. Düne saygıyla, yarına sevgiyle, bugün için stilinizi tamamlayacak olan övgüye inandı ve öyle tasarladı her modelini. Türkiye’deki 93 mağazasının tamamı kendisine ait olan Kemal Tanca, ürünlerinin %90’ını yurt içinde üretilirken %10’luk kısmını ise İtalya, Fransa ve İspanya’dan ithal etti. Kemal Tanca, 1950’den bu yana her an hayatınızda olmaktan keyif ve onur duyuyor. Aklınızla, aşkınızla, bilginizle, deneyimlerinizle, sizi heyecanlandıran fikirlerinizle, tutkularınızla, hayallerinizle gidilecek bir yolunuz varsa, Kemal Tanca bu yolda sizinle yürümeye daima hazır. Kemal Tanca, yeni moda alışkanlıkları ile kurulan yenidünyada size en şık modellerle eşlik etmek için hayata geçirdiği Tanca Plus mağazalarında; Armani Jeans, Calvin Klein, Versace Jeans, Just Cavalli, Ferre Milano, Fornarina, Guess ve birçok dünya markasının ürünlerini de bulundurmaktadır. Kemal Tanca mağazalarının bulunduğu iller: Adana, Afyon, Aksaray, Ankara, Antalya, Antakya, Balıkesir, Bolu, Bursa, Çanakkale, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Hatay, Isparta, İskenderun, İstanbul, İzmir, Kayseri, Kocaeli, Konya, Malatya, Mersin, Muğla, Ordu, Sakarya, Samsun, Şanlıurfa, Tekirdağ ve Trabzon.

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*