Anasayfa / BAYİLİKLER / Kiğılı bayilik 2012

Kiğılı bayilik 2012

kiğılı

Kiğılı mağaza

Kiğılı bayilik

Kiğılı 1938’de erkekler için kumaş satışı ile başlayan , 1965’te Kiğılı markası ile üretime geçen bir hazır giyim mağazalar zinciridir. İlk mağazasını Beyoğlu’nda açan Kiğılı “kaliteyi en uygun fiyatla” sunarak bugün 162 mağazaya ulaşmıştır. Bu mağazaların 134’ünü kendisi işletmektedir. Marka ve kimlik karakterinin son derece oturmuş olduğu Kiğılı’da yenilenebilmek, değişime açık olmak son derece önemlidir.

Kiğılı’nın aradığı işyeri özellikleri ana cadde veya Alışveriş merkezlerinde 7-8 metre cepheli 150-200 m2 mağaza alanı olmalıdır.
Kiğılı’nın bayilik alanlarda aradığı özellikler ise : Markayı temsil etme yeteneği, mağazacılık deneyimi, İnsan kaynağına önem vermesi ve yönetebilmesi, müşteri hizmetlerine önem vermesi, ürün seçme ve pazarlama becerisine sahip olması, iletişim ve motivasyon konularına hakim olması.

Kiğılı yurt dışı bayiliklere öncelik vermektedir.
Kiğılı bayilik için irtibat
Mutlu Saraçoğlu
e-posta : mutlusaracoglu@kigili.com.tr
Telefon : 0262 658 13 01

Hakkında iskurun

Bir yorum

  1. tuncay topbaşı

    afyon kocatepe unıversıtesınde ogrencıyım bı arastırma odevı aldık bızde sızın gıbı onemlı bı magazayı ıncelemek ıstedık … sizden bı rıcam var magazanızdakı DEPARTMANLAR HAKKINDA BILGI VERIRSENIZ COK MEMNUN OLURUZ ……..

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*