Anasayfa / BAYİLİKLER / Ayakkabı / King Paolo ayakkabıları bayilik veriyor

King Paolo ayakkabıları bayilik veriyor

King Paolo

King Paolo

King Paolo Klimalı ayakkabı

King Paolo’nun Türkiye genelinde 300’ün üzerinde bayisi bulunuyor. Bayilik vermeyi sürdüren şirket, King Paolo’dan sonra geçen aylarda dünyanın en büyük ayakkabı markalarından Hush Puppies’in de Türkiye dahil 12 ülke için distribütörlüğünü aldı.

Bu markanın Türkiye pazarına sunacağı ayakkabıların yüzde 50’si King Paolo’nun fabrikasında üretilecek. Ardından Hush Puppies için de Türkiye genelinde bayilikler verilecek.

King Paolo Yönetim Kurulu Başkanı Hüseyin Turan, bayilik için en çok Marmara, Ege ve Iç Anadolu bölgelerinden talep geldiğini söylüyor. King Paolo bayiliği için 100 metrekarelik bir mağazaya ihtiyaç var. Bir mağazanın yatırım tutarı 400 bin TL civarında. Turan, King Paolo’nun iddialı olduğu ‘klimalı’ ayakkabılar ve diğer yeniliklerle ilgili şu bilgi“1998 yılında King Paolo markamızla imalata başlamıştık. İlk yıllarda kösele ve klasik ayakkabı üretiyorduk. Ardından ayak sağlığını korumaya yardımcı ayakkabı üretimine odaklandık.

Bu konuda Ar-Ge çalışmaları yaptık. Örneğin, ‘Şeker hastaları nasıl bir ayakkabıyla rahat ettirilebilir? gibi konulara kafa yorduk. Sonra Fatih Üniversitesi’ndeki araştırma bölümüyle klimalı ayakkabının oluşturulması için çalışmalara başladık. Bu çalışmalarımız sonucunda dünyada ve Türkiye’de bir ilk olan klimalı ayakkabıyı üreterek patentini aldık.

Yaklaşık 3 yıllık çalışma sonucu piyasaya sunduğumuz bu yenilikçi ayakkabı, hava sirkülasyonlu ve ayakta yürüyüş sırasında darbeleri emen üç sistemli yapıya sahip.”

Telefon: 0312 444 10 64
E-posta: info@kingpaolo.com.tr

Ersoysan Ayakkabı ve Deri San. Dış Tic. Ltd. Şti.
Adres : Ziya Gökalp Mah. Der San Koop. San. Sit. S6-A Blok Kat: 3 No:201 İkitelli/ İstanbul
Tel : 0212 444 10 64 (pbx)
Fax : 0212 671 65 75
E-Mail : info@kingpaolo.com.tr

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*