Anasayfa / BAYİLİKLER / Kredix Shop Şubesi Nasıl Açılır

Kredix Shop Şubesi Nasıl Açılır

Kredix Shop Bayiliği ve Krediz Shop Hakkında Bilgiler yazımızın devamındadır. Sedaş, Medaş gibi önemli elektrik kurumlarının fatura ödeme merkezi olan Kredix Shop’lar çok hızlı yayılıyor. 15 – 60.000 Tl arasında değişen bayilik yatırım miktarı bulunan Kredix Shop’lar 250 şubeyi geçmiş durumda.

Kredix Shop

Kredix Shop Hakkında : Kredix’in, kurucuları ve yöneticileri, geniş bilgi ve tecrübe birikimleri ile sektörün gelişimine öncülük edebilen bir ekip. Güçlü mali yapısı ve yöneticilerinin profesyonel nitelikleri Kredix’i sektörün güvenilir, yaratıcı, yenilikçi ve öncü firması yapan en önemli etkenlerin başında geliyor.

Enerji dağıtım şirketleri, belediyeler ve diğer kurumlar, abonelerinden olan alacaklarını artık Kredix güvencesiyle tahsil ediyor, hizmeti, her mahalleye taşıyorlar. 10 ilde 250 bayimiz ve 500 gişe görevlimizle, doğrudan anlaşmalı olduğumuz elektrik ve doğalgaz dağıtım şirketleri, belediyeler, GSM şirketleri ve diğer kurumların abonelerinden olan alacaklarını, bu kurumlar adına tahsil ediyoruz; abonelik işlemlerini yapıyoruz.

Kredix’le işbirliği yapan şirketler, işletme maliyetlerini düşürüyor, hizmet kalitesini artırıyor ve daha geniş bir işyeri ağı ile abonelerine ulaşıyor.

Kredix Shop Hizmetleri
Tüketiciler, mesai saatleri dışında da borçlarını ödeyebiliyor, abonelik işlemlerini yaptırabiliyorlar. 4 yıl önce küçük bir işyeri ağıyla başladığımız faaliyetlerimiz çok hızla büyüdü ve ayda 1 milyon müşteriye ulaştık.

Ancak, daha işin başındayız. Büyümemizle, hizmet kalitemizle ve geliştirdiğimiz yeni iş modelleriyle, ülkemizde, yeni bir sektörün oluşmasına öncülük ediyoruz. Tahsilat ve abonelik işlemlerimizle, kurumların hizmetindeyiz…

Elektrik dağıtım şirketleri tahsilat ofislerini kapatıyor, bu hizmeti Kredix aracılığıyla abonelerine sunuyor. Böylece maliyetlerini düşürüyor, daha çok noktada ve daha prestijli mekanlarda abonelerine hizmet vererek müşteri memnuniyetini artırıyor.

Abonelik işlemlerini Kredix aracılığıyla yaparak verimlilik artışı sağlıyor.Belediyeler, Kredix’le anlaşmalar yaparak daha çok merkezde ve mesai saatleri dışında da abonelerinin su faturası ödemesine imkan sağlıyor.

Doğalgaz, telekomünikasyon vb gibi abone odaklı şirketler Kredix’in dağıtım ağının gücünü kullanıyor.

Kredix Shop iletişim Bilgileri
Web : kredix.net
Tel: 0212 290 68 68

Sedaş tahsilatları Kredix güvencesinde
70 ödeme noktamızla Sedaş abonelerinin hizmetindeyiz…

Sakarya, Kocaeli, Bolu ve Düzce illerinde elektrik dağıtımı yapmaya yetkili olan Sakarya Elektrik Dağıtım A.Ş. (Sedaş) Çek Cumhuriyeti kökenli Çez Group ile Dinçkök Grubu’nun ortak iştiraki. Özelleştirme kapsamında devraldığı dağıtım bölgesindeki elektrik altyapısını modernleştirmek, abonelerine hızlı ve etkin hizmet vermek, bunu yaparken maliyetlerini en aza indirgemek hedefi.

Sedaş, abonelerinden olan alacaklarının tahsilatı işini Kredix kalite ve güvencesine teslim etti. 2010 yılında imzaladığımız anlaşma ile, şirketin, abonelerinden olan alacaklarını doğrudan tahsile yetkili tek şirketiz.

Sedaş abonelerine hayatı kolaylaştırmak, amacımız…

Medaş tahsilatları Kredix güvencesinde
180 ödeme noktamızla Medaş abonelerinin hizmetindeyiz…

Meram Elektrik Dağıtım A.Ş. (Medaş) Konya, Karaman, Aksaray, Niğde, Kırşehir ve Nevşehir illerinde elektrik dağıtımı yapmaya yetkili. Alarko Holding ve Cengiz İnşaat’ın ortak iştiraki. Özelleştirme kapsamında devraldığı dağıtım bölgesindeki elektrik altyapısını modernleştirmek, abonelerine modern ve etkin hizmet vermek, bunu yaparken maliyetlerini en aza indirgemek hedefi.

Medaş, abonelerinden olan alacaklarının tahsilatı işini Kredix kalite ve güvencesine teslim etti. 2011 yılında imzaladığımız anlaşma ile, şirketin, abonelerinden olan alacaklarını doğrudan tahsile yetkili tek şirketiz.

Ayrıca, Medaş müşterilerine abonelik hizmetleri sunuyoruz.

Medaş abonelerine hayatı kolaylaştırmak, amacımız…

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*