Anasayfa / BAYİLİKLER / Kumrucu Erol Bayilik Şartları

Kumrucu Erol Bayilik Şartları

Kumrucu Erol

Kumrucu erol ailesi olarak 1980 yılından bu güne kadar ortaya çıkarmış olduğumuz damak zavkinize en uygun lezzetlerimizle siz değerli müşterilerimizin kalbinde bir yer sahibi olduğumuzu biliyoruz.Kumrucu Erol ailesi olarak merkez ILICA şubemizden sonra kendi bünyemiz altında olan ve kesinlikle isim hakkı verilerek değilde bizzat kendi yan şubemiz olan ALAÇATI şubemizide siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunmuş bulunmaktayız…

ALAÇATI şubemiz 2011 yaz sezonunda faaliyete başlamış ve İzmir’imizin vazgeçilmez lezzeti olan KUMRU’muzu Alaçatı’da da müşterilerimizin beğenisine sunarak kalitesini bir kez daha kanıtlamıştır.

Franchising Nedir?
Yeni bir işletme kurmak veya kurulu bir işletmeyi gerek ulusal gerekse uluslararası sosyal, ekonomik ve politik koşullar ve bu koşullarda meydana gelen sürekli değişimlere uyumlu kılarak başarıya eriştirmek ferdi yatırımcılar açısından çok güçtür. Küçük işletmelerin bu güçlükleri çözmeleri, özellikle büyük işletmelerin sağladığı olanaklardan yararlanarak daha kolay olmaktadır.
Bir dağıtım ve pazarlama sistemi olan Franchising, iki taraf arasında süreklilik gösteren ve ticari ilişkiye dayanan bir anlaşmadır. Franchising, bir işletme sistemi çerçevesinde yapılan satış etkinliklerinde denenmiş, kendini ispat etmiş bir markanın desteği ve güvencesi altında iş yapan, birbirinin kopyası firmaların mal ve hizmet dağılımına yönelik olarak belli bir bedel karşılığında söz konusu marka ve sistemin sahibi olan firma (Franchisor) ile girmiş oldukları bağımsız bir ticari ilişki türüdür. AB ülkeleri ile rekabette franchising anlaşmasına ihtiyaç duyabileceğiniz düşünülerek bu konuda kitapçığımıza alınmıştır.

Franchising işleminde,franchising veren franchisor ile, franchising alan franchisee olmak üzere iki taraf bulunmakta, işlem konusu olan işletme, marka ya da isim hakkına da Franchise denmektedir. Franchisor, piyasada tanınmış ve yerleşmiş bir ismin ya da markanın işletme hakkını veren taraftır. Franchisor; isim, marka, işletme hakkı yanında, girişimciye teknik, idari, mali, pazarlama ve eğitim konularında hizmetler sunmaktadır. Bu hizmetler girişimcinin başarı şansını arttırıcı etki yapmaktadır. Franchısee ise işletmesini bağımsız olarak yöneten, isim, işletme hakkı ya da marka ve diğer hizmetleri belirli bir bedel karşılığında alan taraftır.

Franchising sisteminde taraflar arasında, sözleşme ile tespit edilen uzun dönemli bir iş ilişkisi bulunmaktadır. İki taraf arasında yapılan görüşmeler sonucunnda şartları belirlenen sözleşmedeki en önemli konulardan birisi, franchisee tarafından yapılacak ödemelerdir. Yatırımcı bir franchise satın aldığında, yılların tecrübesi ile birlikte denenmiş ve başarısı kanıtlanmış bir metodu da satın almaktadır. Franchising anlaşması süresince franchisor, franchisee’e tanıtım, reklam, eğitim, malzeme gibi her türlü hizmet ve desteği sunmaktadır. Ayrıca, franchisor franchise satın alan işletmeyi çok yakından izlemektedir.Çünkü franchisee’nin iyi ismini lekeleyecek bir hareketi ya da kötü söylentiler, sistemi olumsuz olarak etkileyebilmektedir
Bizimle Çalışmak İstermisiniz?

Kumrucu Erol ailesi olarak 1980 yılından beri yürütmüş olduğumuz hizmetlerimiz çerçevesinde kendisini ispatlamış olan tatlarımız ve ürünlerimiz ile müşterilerinin beğenisini kazanmış bir firma olarak kendisine güvenen girişimcileri de aramıza alarak bu aileyi daha da genişletmek istiyoruz.

ILICA ŞUBESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
Adres:5144 Sokak No:7 Ilıca/Çeşme
Telefon:0232-723-43-93
ALAÇATI ŞUBESİ İLETİŞİM BİLGİLERİ
ADRES:Tokoğlu mahallesi Uğur Mumcu Caddesi No:16/1F ALAÇATI
Telefon:0232-716-91-91

Hakkında iskurun

Cevapla

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar işaretlenmelidir *

*